فوتبال ایران / شناسه خبر: 83145 / تاریخ انتشار : 1397/6/5 09:50
|

روزهای پر حرف و حدیث پیش روی هندبال/ تیم ملی با درگیری داخلی به ایران برگشت

باید منتظر تغییرات در تیم ملی هندبال بود. رحیمی پایش به ایران برسد، خیلی چیزها را تغییر می دهد.

ایران ورزشی آنلاین / هندبال هم برگشت، اما دست خالی و با نتایجی که همه را متعجب کرد. کاملا واضح است که رحیمی رییس فدراسیون هندبال از نتایج تیم راضی نیست. می گوید حریفان در این دوره از مسابقات اصلا خوب نبودند و تیم ملی ایران می توانست بهتر نتیجه بگیرد. از حرف های رحیمی می توان این نکته را برداشت کرد که از نحوه کار و عملکرد کادر فنی راضی نیست. نمی خواهد تا تیم به ایران نرسیده همه چیز را برملا  کند. اما بوی اخراج و کنار گذاشتن می آید. بعید نیست که سرمربی تیم ملی هندبال بعد از مسابقات آسیایی از تیم کنار برود و شخص دیگری جای او را بگیرد. 

علیرضا رحیمی می گوید:« هیچ حریفی این دوره آن قدر خوب کار نکرد که نتوان مقابل شان نتیجه گرفت.»

رحیمی در کنار بحث فنی گویا از مسائل دیگری هم ناراحت است. در طول مسابقات بازیکنان این تیم عصبی بودند. آنها حتی در زمین هم با بکدیگر مهربان نبودند. دعوای علیرضا موسوی و صادقی در طول مسابقه با بحرین گویای هم چیز است. اختلافات درون تیمی که هیچ کس نتوانست آن را مهار کند. سعی داشتند همه چیز را کتمان کنند، اما همیشه این روش جواب نمی دهد. در خارج از سالن هم حتی بازیکنان هندبال با هم جرو بحث می کردند و اگر میانداری بزرگ ترها نبود خیلی راحت درگیر می شدند. رحیمی هم در سالن مسابقات حضور داشت و همه چیز را رصد می کرد. 

تیم ملی هندبال با پنجمی به ایران برگشت اما چیزی که ما در جاکارتا دیدیم حکایت از این دارد که روزهای پر حرف و حدیثی پیش روی هندبال است. اختلاف های داخلی در تیم ملی بالا گرفته و مسوولان فدراسیون از عملکرد بچه ها و کادر فنی راضی نیستند. این دلایل کافی است برای تغییرات اساسی در آینده ای نزدیک.

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر