فوتبال ایران / شناسه خبر: 83106 / تاریخ انتشار : 1397/6/4 19:20
|
بعد از همکاری با مربی موقت تا پایاین سال جاری میلادی

کی روش و دالیچ گزینه های سرمربیگری کلمبیا

فدراسیون فوتبال کلمبیا با وجود انتخاب سرمربی موقت برای تیم ملی این کشور برای سال جدیدی میلادی دنبال سرمربی جدید است.

ایران ورزشی آنلاین /فدراسیون فوتبال کلمبیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد آرتورو رِیس، سرمربی تیم زیر 20 سال کلمبیا به طور موقت هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا را در بازی‌های دوستانه پیش‌روی این تیم مقابل ونزوئلا و آرژانتین، برعهده خواهد داشت.

بر اساس گزارش روزنامه «اِکسترا» کلمبیا؛‌ فدراسیون فوتبال کلمبیا دو گزینه نهایی برای سپردن هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را مدنظر دارد که یکی از آنها کارلوس کی‌روش پرتغالی و دیگری زلاتکو دالیچ کروات است. این دو مربی در جام جهانی 2018 حضور داشتند که کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران در همان مرحله گروهی از مسابقات حذف شدند و زلاتکو دالیچ با تیم ملی کرواسی تا فینال این رقابت‌ها پیش رفت، جایی که با نتیجه 4 بر 2 مغلوب فرانسه شدند.

اکسترا نوشته:« کارلوس کی‌روش گزینه اول فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم است، اما این فدارسیون تا پایان سال جاری سرمربی جدیدی را منصوب نخواهند کرد.سران فدراسیون فوتبال کلمبیا به دنبال این هستند تا خوسه پکرمن را برای تمدید قرارداد متقاعد کنند که اگر این اتفاق بیفتد او تنها تا سال آینده میلادی هدایت کلمبیا را برعهده خواهد گرفت.در کنار دو گزینه نهایی یعنی کی‌روش و دالیچ؛ خوان کارلوس اوسوریو دیگر گزینه‌ مدنظر مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا است. قرار است دو روز دیگر جلسه‌ای بین اعضای این فدراسیون برگزار شود و در مورد انتخاب سرمربی بعدی تیم تصمیم‌گیری‌هایی صورت بگیرد.»

 

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر