فوتبال ایران / شناسه خبر: 83064 / تاریخ انتشار : 1397/6/4 16:27
|

اعتقاد عجیب شفر به علی کریمی تا سالن کنفرانس

شفر، علی کریمی را برای حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با السد قطر انتخاب کرد تا نشان دهد که او بی‌توجه به نظرات دیگر، همچنان اعتقاد راسخش را به علی کریمی حفظ کرده است.

ایران ورزشی آنلاین / تعدادی از پیشکسوتان استقلال سرعت علی کریمی را برای قرار گرفتن در ترکیب استقلال و بازی مقابل السد کافی نمی‌دانند و از اعتقاد بیش از اندازه شفر به این بازیکن گله دارند. در چنین شرایطی اما سرمربی آلمانی استقلال، علی کریمی را برای حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با السد قطر انتخاب کرد تا نشان دهد که او بی‌توجه به نظرات دیگر، همچنان اعتقاد راسخش را به علی کریمی حفظ کرده است.

کریمی در جمع خبرنگاران در واکنش به اینکه امید ابراهیمی به گفته شفر فرمانده استقلال بود و آیا او می‌تواند در کنار فرشید باقری مقابل ستاره‌های السد قطر صف‌آرایی کند این‌طور توضیح می‌دهد: «امید یکی از بازیکنان کشورمان بود و برای استقلال در سال‌های گذشته خیلی زحمت کشید و موثر بود. در ماه‌های گذشته مصدومیتی را گذراندم و روزهای اول مراحل بدنسازی را از دست دادم. با این وجود از هفته اول در استقلال بازی کردم و رفته رفته به شرایط آرمانی رسیده‌ام. تلاش می‌کردم به تیم کمک کنم و در آینده این تلاش را دو برابر می‌کنم تا برای تیم مثمر ثمر باشم.»

 

 

160 – 10

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر