فوتبال ایران / شناسه خبر: 83021 / تاریخ انتشار : 1397/6/4 12:49
|
استفاده جدید از پیشکسوتان استقلال

محاصره امیرحسین صادقی برای بخشش طلب میلیاردی

او گرچه در مصاحبه‌اش سعی دارد خود را بابت بخشیدن طلب میلیاردی راضی نشان دهد اما خواسته ناخواسته به اجباری بودن این پروسه و گیرانداختن طلب کاران در رودربایستی با پیشکسوتان باشگاه اشاره می‌کند.

ایران ورزشی آنلاین / امیرحسین صادقی طلب میلیاردی‌اش را به استقلال بخشید. آن هم در شرایطی که او بارها اعلام کرده بود که برای گرفتن حقش مصمم است و به هیچ عنوان حاضر به بخشش این طلب نمی‌شود. البته که حق داشت و این مبلغ مزد زحماتی بود که برای استقلال کشیده. ضرب العجل کنفدراسیون فوتبال آسیا و راهکار باشگاه استقلال برای مذاکره با طلب کاران اما کار خودش را کرد و امیرحسین صادقی را مجبور به بخشش طلبش کرد.

او گرچه در مصاحبه‌اش سعی دارد خود را بابت بخشیدن طلب میلیاردی راضی نشان دهد اما خواسته ناخواسته به اجباری بودن این پروسه و گیرانداختن طلب کاران در رودربایستی با پیشکسوتان باشگاه اشاره می‌کند که در نوع خود روش عجیبی برای رضایت گرفتن از طلب‌کاران است.

صادقی از جو جلسه ای که با باشگاه استقلال داشته این‌طور گفته: «وارد جلسه که شدم، چند استقلالی قدیمی دیدم که دور هم جمع شده بودند. افرادی را دیدم که سر تا پا استقلالی بودند و نمی‌توانستم حرف از تعصب یا پول بزنم. وقتی سه چهار نفر استقلالی قدیمی ببینید، دیگر نمی‌توانید کاری کنید. آن هم مقابل عمو نصی (نصرالله عبداللهی)، اصغر حاجیلو و آقای فتحی (سرپرست باشگاه استقلال). دکتر نوروزی هم که از استقلالی‌های قدیمی است. هر کسی جای این ها بود به حرف‌شان گوش نمی‌دادم، اما به خاطر این عزیزان چنین تصمیمی گرفتم. وقتی دیدم که این عزیزان به دنبال حل مشکلات استقلال هستند، بدون هیچ بحثی از طلبم گذشتم.»

 

210 - 10

captcha
تازه ها
بیشتر