فوتبال ایران / شناسه خبر: 83018 / تاریخ انتشار : 1397/6/4 10:57
|
توصیه محمد نوری به شفر:

فرهاد مجیدی، مربی استقلال شود

محمد نوری به تازگی توصیه‌ای برای شفر داشته و گفته: «به اعتقاد من بهترین گزینه در این مقطع برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال فرهاد مجیدی است.»

ایران ورزشی آنلاین / جدایی ساناک از کادرفنی و زمزمه‌هایی که درباره اضافه شدن فرهاد مجیدی به استقلال به عنوان مدیرفنی شنیده می‌شود، مسیر توصیه‌های پیشکسوتان را به سمت دستیاری فرهاد مجیدی برای شفر برده است. این همان توصیه‌ای است که محمد نوری به تازگی برای شفر داشته و درباره‌اش گفته: «به اعتقاد من بهترین گزینه در این مقطع برای اضافه شدن به کادر فنی استقلال فرهاد مجیدی است. او دوره‌های مربیگری را هم طی کرده، مدارکش را هم گرفته  و حضورش در کادر فنی می تواند کمک شایانی برای این تیم باشد.»

توصیه‌های نوری به شفر البته فقط به همین موضوع ختم نمی‌شود و او درباره بازی با السد هم به سرمربی استقلال توصیه کرده: «شفر باید در بازی مقابل السد از تکرار اشتباهات بازی فولاد پرهیز کند و به آماده ترین‌ها بدون توجه به نام‌ها بازی بدهد. ما هنوز از خارجی‌های استقلال چیز خاصی ندیدیم و آنها در حد بازیکنان معمولی هستند. طارق همام نسبت به دو نفر دیگر قدری بهتر است اما او هم در مجموع تا به حال چیز خاصی از خود نشان نداده است.»

پیشکسوت استقلال بازی السد را حساس‌ترین بازی سال‌های اخیر آبی‌پوشان می‌داند: «راهیابی به جمع چهار تیم برتر آسیا اتفاق کوچکی نیست و شفر نباید هیچ شانسی را برای این منظور نادیده بگیرد.»

 

 

10 – 210

captcha
تازه ها
بیشتر