فوتبال ایران / شناسه خبر: 82993 / تاریخ انتشار : 1397/6/3 18:40
|

رصد آسیایی/ چند خبر پیش از بازی استقلال - السد

در فاصله دو روز تا برگزاری بازی استقلال مقابل السد چه اتفاقاتی پیرامون این رقابت حساس رخ می دهد؟

ایران ورزشی آنلاین

سوت بازی استقلال – السد در دست چینی‌ها

بازی  رفت دو تیم استقلال تهران و السد قطر از از مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان 2018 - آسیا روز دوشنبه 5 شهریورماه ساعت 20:30 در حالی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود که تیم داوری از کشور چین قضاوت این بازی را برعهده دارد.

داور وسط: ما نینگ

 کمک اول: کاو ییی

 کمک دوم: شی یانگ

 داور چهارم : هو ویمینگ

 ناظر داوری: عمر موسی خلاف از اردن

نماینده مسابقه: اسلاموف دولتمند از تاجیکستان

 

طارق همام در ترکیب اصلی استقلال مقابل السد

طارق همام بازیکن عراقی و ۲۲ ساله استقلال در دو دیدار اخیر این تیم اواخر بازی‌ها به میدان آمد و خوب هم بازی کرد. در بازی با فولاد خوزستان، او به جناحین استقلال سرعت و نظم بیشتری داد.

شنیده می‌شود وینفرد شفر شاید تصمیم بگیرد که از این بازیکن در دیدار برابر السد قطر از ابتدا استفاده کند، یعنی جایی که داریوش شجاعیان در پست هافبک چپ بازی می‌کرده است. در تمرینات استقلال هم طارق در این پست نقش بسزایی داشته و همین فرضیه باعث شده تا برخی‌ها از او به عنوان بازیکن اصلی آبی‌پوشان در بازی با السد نام ببرند. البته  شاید هم شفر دست به ترکیب تیمش نزند و از طارق در نیمه دوم استفاده کند.

 

فریرا پیش از بازی با استقلال به چه فکر می‌کند؟

سرمربی پرتغالی تیم السد باید جایگزین مدافع مصدوم خود را قبل از بازی مقابل استقلال پیدا کند. در حال حاضر این تیم به دلیل مصدومیت ماجد ابراهیم، با مشکل در خط دفاع روبرو است. طبق گزارش روزنامه های قطری سرمربی پرتغالی تیم السد هنوز جایگزین این مدافع را پیدا نکرده و یکی از چالش های مهم فریرا یافتن جانشین ماجد تا قبل از بازی حساس برابر استقلال است.

ابراهیم ماجد در بازی هفته گذشته السد برابر الغرافه در لیگ ستارگان دچار آسیب دیدگی شد و باید 6 هفته دور از میادین باشد. به این ترتیب السد در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل استقلال از حضور این مدافع خود محروم خواهد بود.

 

350 – 10

captcha
تازه ها
بیشتر