فوتبال ایران / شناسه خبر: 82895 / تاریخ انتشار : 1397/6/3 13:22
|

راه حل عنایتی برای نقاط ضعف استقلال

رضا عنایتی می‌گوید: «همه استقلالی‌ها در سطح هم هستند و مسی و رونالدو ندارند. تمامی بازیکنان این تیم باید به اندازه کافی خوب باشند تا آبی‌ها بتوانند مقابل نماینده قطر نتیجه بگیرند.»

ایران ورزشی آنلاین / نوسان در نتیجه‌گیری، نبود یک مهاجم شش‌دانگ و فقدان بازیکن کلیدی، از سری مشکلات استقلال است که رضا عنایتی به آن‌ها اشاره می‌کند. بازیکن سال‌های نه چندان دور این تیم می گوید: « استقلال دچار نوسان در نتیجه‌گیری شده است. این تیم مقابل فولاد نمایش خوبی داشت و فقط در گلزنی ناکام بود. برای تیمی که در فصل نقل و انتقالات جابه‌جایی زیادی داشته است، چنینی نوساناتی طبیعی است.»

او درباره نبود مهاجم شش‌ دانگ این‌طور توضیح می‌دهد: «استقلال نتوانست در نقل و انتقالات مهام نوک شش دانگی مثل تیام را جذب کند. روح‌الله باقری در پست فروارد سایه بهتر عمل می‌کند و مرتضی تبریزی و الحاجی گرو تمایل به بازی در کناره‌ها دارند. گرو برای جا افتادن به عنوان مهاجم هدف به زمان احتیاج دارد.»

استقلال بازی با تیم قدرتمند السد قطر را در پیش دارد و گرچه نمی‌تواند در این فرصت محدود باقی‌مانده این نقطه ضعف‌ها را برطرف کند اما باید با تقویت نقاط قوت دیگر، در جهات کمرنگ کردن این نقاط ضعف تلاش کند. عنایتی راه حل مشکلات استقلال را خوب بودن همه بازیکنان این تیم می‌داند: « استقلال بازیکن شاخصی ندارد که بخواهد نقش بازیکن کلیدی را در دیدار برابر السد بازی کند. همه استقلالی‌ها در سطح هم هستند و مسی و رونالدو ندارند. تمامی بازیکنان این تیم باید به اندازه کافی خوب باشند تا آبی‌ها بتوانند مقابل نماینده قطر نتیجه بگیرند.»

 

210 – 10

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر