فوتبال ایران / شناسه خبر: 82830 / تاریخ انتشار : 1397/6/2 16:26
|
توجیه شاهرودی در مقابل انتقادها

هیچ وقت علاقه ای به باختن نداشتیم

مربی تیم امید در مقابل انتقادهایی که از باخت این تیم به میانمار شده می گوید هیچ وقت علاقه ای به باخت نداشته اند و تنها برای کنترل بازی به میدان رفته بودند.

ایران ورزشی آنلاین /رضا شاهرودی در واکنش به ناراضی بودن مردم از شکست مقابل میانمار گفت:«کادرفنی می‌خواست کاری کند تا شرایط صعود تیم امید تا فینال هموار شود اما خود ما هم کم کاری کردیم و باید به کرانچار می‌گفتیم که باید مقابل میانمار با قدرت کار کنیم و شکستش بدهیم. اما توفع من از مردم عزیز این است که حمایت‌مان کنند تا راحت‌تر به کارمان ادامه دهیم.در بازی با میانمار ناخواسته وارد این قصه شدیم و اصلا دوست هم نداشتیم که بازنده این بازی باشیم. در آن دیدار همه فکر ما به بازی با عربستان بود که آن‌جا هم عربستانی‌ها معلوم نیست مقابل کره شمالی چه کار کردند.عربستانی‌ها استاد چنین کارهایی هستند و طبیعتا آن‌ها هم می‌خواستند که در مرحله حذفی با حریف آسان‌تری روبرو شوند. واقعا نمی‌خواستیم ببازیم اما به فکر کنترل بازی بودیم. فکر نکنید که مقابل میانمار صرفا برای باختن وارد میدان شدیم بلکه می‌خواستیم بازی را کنترل کنیم و روی دو اشتباه هم گل خوردیم.»

مربی تیم امید ادامه داد:«ما از شاگردان علی پروین هستیم و اصلا هیچ وقت علاقه‌ای به باختن نداشته‌ایم و مقابل میانمار هم داستان همین بود. باخت را دوست نداریم اما عربستان شیطنت اصلی را انجام داد و خواهشم از مردم این است که از ما دلگیر نشوند و بدانند که به زودی همین بازیکنان پیراهن تیم ملی بزرگسالان را برتن خواهند کرد و این‌ها استعدادهای فوتبال ایران هستند که باید حمایت شوند.»

 

 

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر