فوتبال ایران / شناسه خبر: 82792 / تاریخ انتشار : 1397/6/2 03:37
|

سامان در تست پزشکی آمیان / جنجال اوئسکا برای قدوس

شاید قرارداد قدوس با آمیان به یک نقل و انتقال جنجالی تبدیل شود. باشگاه اوئسکا دست‌بردار نیست و سامان را بازیکن خودش می‌داند.

ایران ورزشی آنلاین / سامان قدوس پس از مدتها مذاکره با تیم‌هایی از اسپانیا و فرانسه، سرانجام تصمیم گرفت با آمیان قرارداد ببندد. به نقل از سایت RMS فرانسه، سامان قدوس، مهاجم ایرانی تیم اوسترسوند سوئد که پنجشنبه به فرانسه سفر کرده است، برای شرکت در آزمایش‌های پزشکی وارد باشگاه آمیان شد.

طبق اعلام این رسانه فرانسوی پس از پایان آزمایش‌های پزشکی انتظار می‌رود سامان قدوس به صورت رسمی قراردادش را با باشگاه آمیان منعقد کند. ارزش این قرارداد چهار میلیون یورو به اضافه 20 درصد سهم مالی قرارداد آینده در صورت انتقال از باشگاه فرانسوی به باشگاه دیگر برای باشگاه اوسترسوند سوئد خواهد بود.

اما سایت فوتبال‌دیرکت سوئد به نقل از باشگاه اوئسکای اسپانیا درباره واکنش به حضور سامان قدوس در تیم آمیان فرانسه نوشت: باشگاه اوسترسوند سوئد سامان قدوس را رانده است! عقیده ما هیچ تغییری نکرده و این بازیکن عضوی از تیم اوئسکا برای فصل 19-2018 است. به همین خاطر این ادعا را داریم که باشگاه اوئسکا با سامان قدوس و مدیربرنامه‌هایش در سفر چند روز قبل او به اسپانیا قراردادی منعقد کرده، قراردادی که تمامی شرایط موردنظر سامان قدوس، باشگاه اوسترسوند و ارزش مالی این انتقال شامل چهار میلیون یورو در آن لحاظ شده‌اند. ما اطمینان داریم که سامان قدوس پیش از بسته‌شدن فصل نقل‌وانتقالات تابستانی در روز 31 ماه آگوست به اسپانیا خواهد آمد!

captcha
نظرات شما | 1 نظر
فرامرز
1397/6/2 - 04:25
این قرارداد دردسر میشه ، حالا ببینین
rateup 1
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر