فوتبال ایران / شناسه خبر: 82787 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 22:31
|
نفت حرفی برای گفتن نداشت

نساجی یک -نفت مسجدسلیمان صفر / برد بعد از دو دهه

در روزی که نفت مسجدسلیمان حرفی برای گفتن نداشت، نساجی بعد از حدود دو دهه توانست برد ارزشمندی را در لیگ برتر کسب کند و به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهد.

ایران ورزشی آنلاینپنجشنبه 97/6/1، هفته پنجم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه: وطنی قائمشهر، ساعت: 20/15، تماشاگر: 13 هزار نفر

نساجی یک

گل: علی اصغر عاشوری( 52 )

نفت مسجدسلیمان صفر

داور:علیرضا فغانی

کمک ها: محمدرضا منصوری، جواد مداح

اخطار: فرشاد فرجی(نساجی)

میلاد خدایی اصل، موسی کولی بالی( نفت مسجدسلیمان)

بازیکن برتر:احمد عبدالله زاده(نساجی)

نساجی:

محمدامین رضایی،جورجی ولسیانی، حامد شیری، فرشاد فرجی، حمیدرضا دیوسالار، محمد آبشک، سجاد آشوری(83 مهرداد عبدی)، احمد عبدالله زاده، علی شجاعی(67 شاهین مجیدی)، علی اصغر عاشوری(78 محمد میری)، محمد عباسزاده

سرمربی: جواد نکونام

نفت مسجدسلیمان:

میلا فراهانی، مجتبی بیژن، موسی کولی بالی، میلاد خدایی اصل، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، عرفان کاظمی(55 اسماعیل شریفات)، حکیم نصاری(61 مهرداد صادقی)، پیمان میری(80 حسین دوستدار)، عباس عسگری، فرشاد جانفزا

سرمربی: عبدالله ویسی

نساجی و نفت مسجدسلیمان شرایط مشابهی را در جدول رده بندی تجربه می کردند. البته قبل از آغاز بازی اما وقتی علیرضا فغانی سوت خود را به نشانه شروع این دیدار حساس به صدا در آورد، نساجی ثابت کرد که کسب نخستین برد خود در لیگ برتر را هدف قرار داده.

نساجی برای رسیدن به این هدف، نیمه اول را هجومی آغاز کرد و همانطور به پایان برد. این تیم روی حضور عباسزاده و شم گلزنی او حساب ویژه ای باز کرد اما چه سود که ضربه ایستگاهی او در دقیقه 44 به تیر دروازه نفت و میلاد فراهانی برخورد کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

برای نیمه دوم، باز هم این نساجی بود که تلاش کرد گل بزند و به این هدف خود نیز رسید. در دقیقه 52 ، سجاد آشوری از سمت راست نفوذ کرد، مدافع حریف را جا گذاشت و توپ را برای علی اصغر عاشوری فرستاد و این بازیکن هم با ضربه زیبای چیپ درواره فراهانی را باز کرد.

بعد از این گل، نفت به آب و آتش زد اما حملات این تیم سودی نداشت. تعویض های عبدالله ویسی برای تغییر نتیجه و تغییرهای نکونام به منظور حفظ نتیجه بود که دومی موفق تر بود. البته در دقیقه 72 نساجی می توانست به گل دوم خود برسد اما ضربه پنالتی محمد عباسزاده را فراهانی در دو ضرب مهار کرد.

بازی با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید. آن هم در روزی که نفت مسجدسلیمان حرفی برای گفتن نداشت اما نساجی بعد از حدود دو دهه توانست برد ارزشمندی را در لیگ برتر کسب کند و به وضعیت خود در جدول رده بندی سر و سامان بدهد.

captcha
تازه ها
بیشتر