ورزش ایران / شناسه خبر: 82775 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 17:30
|

داورزنی پشت شعبانی بهار در آمد / سرمربی مسئولیت حذف نعمتی را پذیرفت

محمد رضا داورزنی تصمیم گرفته که از همکار سابق خود در وزارت ورزش و جوانان به طور کامل حمایت کند. در حالیکه مقصر اصلی شعبانی بهار بوده اما ظاهرا قرار است سرمربی کره ای مقصر معرفی شود.

ایران ورزشی آنلاین /معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به فاجعه امروز که مسولان فدراسیون تیر و کمان به بار آوردند ، اعلام کرد سرمربی تیم ملی مسئولیت این اشتباه را پذیرفته اما این کافی نیست.

محمد رضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان ایران درباره برخورد با خاطیان ماجرای تیر و کمان گفت:« مربی مستقیم که با او کار کرده، پذیرفته که در این خصوص مرتکب اشتباه شده است. این آخرین خبری است که من گرفتم. باید به این نکته توجه کنیم که مسابقات تیروکمان برای ایران هنوز ادامه دارد. فردا یک مسابقه مهم دارند که می‌تواند انتخابی المپیک باشد. درخواست من از دوستان این است که شرایط را به گونه‌ای پیش ببرند که تا پایان مسابقات این رشته آرامش بر تیم و ورشکاران حاکم باشد. این به گونه‌ای باشد که این مشکل کار را به هم نریزد. این مشکل قابل بررسی است و باید در مورد آن تصمیم گرفت اما الان باید آرامش تیم حفظ شود. طبیعی است که با خاطیان برخورد می شود.»  

سرمربی کره ای در این ماجرا قرار است قربانی شود اما هیچکس نمی گوید که چطور او بعد از این همه سابقه فعالیت اشتباه کرده و زهرا نعمتی 30 ثایه دیر به خط شروع رسیده؟ یا اینکه چطور ممکن بوده که نعمتی نداند چه زمانی در چه موقعیتی باید باشد؟

این در حالی است که سرپرست تیم شعبانی بهار به عنوان رئیس فدراسیون سرپرست تیم هم بوده و او باید به دقت برنامه ملی پوشان را بررسی می کردند.

معاون وزیر ورزش و جوانان که به نظر می رسد قصد ندارد در این باره نسبت به عملکرد فدراسیون ایراد بگیرد، ادامه داد:« این طور نیست که الزاما نعمتی مدال می‌گرفت و ما حتما از این حیث موضوع را دنبال نمی‌کنیم. بلکه معتقدم نفس این کار اشکال دارد. همه ورزشکاران سایر کشورها در جای خود و زمان مناسب بوده‌اند. خود زهرا نعمتی هم در محل مسابقات بوده اما گویا مربی به او گفته مدتی زمان تا شروع مسابقه دارد. همین می‌شود که نعمتی می‌رود تا چیزی بخورد و احیانا آبی به دست و رویش بزند که متوجه می‌شوند زمان مسابقه است. باید مربی پاسخگو باشد. با شعبانی‌بهار هم حرف زدم و گفت که سرمربی مسئولیت را پذیرفته است. البته پذیرش مسئولیت مشکلی را برطرف نمی‌کند اما بالاخره باید این را به یاد داشته باشیم که فعلا نباید با پرداختن به این مسائل روحیه تیم را تضعیف کنیم.»

captcha
تازه ها
بیشتر