ورزش ایران / شناسه خبر: 82765 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 16:09
|
در انتظار تصمیم درست مدیران بالادستی / چیزی شبیه برخورد با بازیکن امید

سکوت دیروز به فاجعه امروز ختم شد

با تمام اینها، مصاحبه زهرا که نشان دهنده منش اوست، دلیلی نمی‌شود برای اینکه اشتباهات مسوولان تیم و سرپرست تیم ملی نادیده گرفته شود چراکه سرپرست دقیقا برای همین کار انتخاب می‌شود.

ایران ورزشی آنلاین / آزاده پیراکوه / روزی که مسوولان وزارت ورزش چشم شان را روی اتفاق های مجمع انتخاباتی تیر و کمان بستند و به خاطر اینکه از دست یکی از معاونان خود راحت شوند، راه را برای ورود او به فدراسیون تیر و کمان باز گذاشتند، آیا پیش بینی می کردند که ممکن است در بازی های آسیایی چنین فاجعه ای اتفاق بیفتد؟

در مسیر برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون تیر و کمان اتفاق های عجیب و غریب زیادی افتاد. از برگزاری مجمع سالیانه در اصفهان و اعطای کارت هدیه به روسای مجمع گرفته تا برنامه ریزی برای بردن اعضا به مشهد در فاصله یک هفته به انتخابات، اتفاق افتاد اما هیچ واکنش جدی صورت نگرفت و در نهایت معاون همگانی وزارت ورزش، رییس فدراسیون تیر و کمان شد؛ همان روزیکه تیتر خبر ایران ورزشی این بود:" خزان تیر و کمان"

خزانی که خیلی زود رسید. معاون سابق وزارت ورزش که حالا رییس فدراسیون شده بود، دل دو ورزشکار این رشته را با پرداخت جوایز عقب افتاده شان به دست آورد و سعی کرد برای خود که دور از این رشته بود، اعتباری کسب کند اما اهالی واقعی این رشته می دانستند که با 100 میلیون و 200 میلیون تومان اتفاق خاصی نمی افتد.

این رویه ادامه پیدا کرد تا بازی های آسیایی که حالا بستری شده برای وقوع فاجعه ای دیگر در تیر و کمان و البته ورزش کشور.

مسوولان تیم ملی تیر و کمان و در راس آنها، رییس فدراسیون که همراه تیم ملی تیر و کمان در بازی های آسیایی حضور دارد، زمان مسابقه زهرا نعمتی را اشتباه کرده اند و به همین دلیل این ورزشکار کشور در شرایطی که شانس کسب مدال داشت، به راحتی مسابقه را از دست داد و جالب است که بعد از این اتفاق حرف و حدیث های مختلفی شنیده می شود.

رییس فدراسیون ابتدا فرافکنی می کند و خبرنگاران را متهم می کند. کمی بعد سکوت می کند و قرار می شود کسی حرف نزند. ساعتی بعد زهرا نعمتی می آید و تقصیرها را به گردن می گیرد و حالا باید منتظر فرار دیگری از سوی رییس فدراسیون و سایر مسوولان باشیم؛ بماند که مربی کره ای هم این وسط حرف از سرویس بهداشتی زد و گفت زهرا به این دلیل دیر رسیده است!

با تمام اینها، مصاحبه زهرا که نشان دهنده منش اوست، دلیلی نمی شود برای اینکه اشتباهات مسوولان تیم و سرپرست تیم ملی نادیده گرفته شود چراکه سرپرست دقیقا برای همین کار انتخاب می شود؛ در غیر اینصورت اصلا دلیلی برای حضور سرپرست تیم ملی وجود ندارد. او می رود تا برنامه ها را چک کند و بر اساس برنامه کمیته برگزاری بازی ها،  زمان رفت و آمد ورزشکاران و سایر موارد را تنظیم کند. در نتیجه مسوول اول و آخر تمام اتفاق هایی که در این رابطه می افتد، سرپرست تیم ملی است و رییس فدراسیونی که نفر اول یک رشته به حساب می آید. با این شرایط از مسوولان وزارت  ورزش انتظار می رود رفتاری متفاوت با آنچه در زمان انتخابات فدراسیون تیر و کمان دیدیم، نشان دهند و با خاطیان برخورد کنند؛ برخوردی جدی شبیه آنچه با ملی پوش تیم فوتبال امید انجام شد.

 

 

captcha
نظرات شما | 1 نظر
رضا خزایی
1397/6/4 - 01:10
سهل‌انگاری؟! بچه گول می‌زنید؟! طرف رو بدین دست من. یک‌ساعت هم بهم وقت بدید.
rateup 0
 ratedown 0
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر