فوتبال ایران / شناسه خبر: 82762 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 13:45
|
٤ کارت زرد و یک قرمز براى مدافع جدید استقلال

رکورد منفى دانشگر، شبیه راموس

محمد دانشگر در ٤ بازى رسمى براى استقلال به میدان رفته و ٤ کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده و رکوردى منفى را از خود بر جا گذاشته.

ایران ورزشی آنلاین /محمد دانشگر در هفته هاى اخیر نشان داده که مدافع خشنى است. او از وقتى به استقلال آمده و پیراهن آبى پوشیده فقط در بازى هفته اول مقابل پیکان توسط داور جریمه نشده. 

دانشگر در ٤ بازى رسمى براى استقلال به میدان رفته و ٤ کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده. این مدافع در هفته دوم و مقابل ذوب آهن در اصفهان، دو کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه ٩٠ از زمین اخراج شد.

دفاع وسط برازجانى استقلال، هفته سوم مقابل تراکتورسازى محروم بود و در ترکیب شفر قرار نگرفت. او هفته چهارم و در بازى استقلال برابر پارس جنوبى جم هم در دقیقه ١٩ از داور کارت زرد گرفت.

دانشگر در بازى مقابل فولاد هم توسط داور جریمه شد. او در دقیقه ٣٤ کارت زرد گرفت تا در این بخش، حتى در لیگ برتر نیز رکورد جدیدى را به نام خود ثبت کند.

مدافع ٢٥ ساله استقلال از حیث خشونت به سرخیو راموس شباهت دارد. مدافع رئال مادرید و تیم ملى اسپانیا که در دریافت کارت زرد و قرمز تخصص فراوانى دارد و همیشه یک رکورددار است.

captcha
تازه ها
بیشتر