ورزش ایران / شناسه خبر: 82757 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 11:13
|

شاهکار جدید تیروکمان / نعمتی به مسابقه نرسید و حذف شد

بی اطلاعی مسولان فدراسیون تیر و کمان از زمان برگزاری مسابقات و ترک محل رقابت باعث شد تا زهرا نعمتی که تنها برنده تیر و کمان در ریکرو تا اینجای کار بوده، از دور رقابت‌ها کنار برود.

ایران ورزشی آنلاین / زهرا نعمتی بر اثر سهل انگاری مسئولان تیروکمان از بازیهای آسیایی حذف شد. در حالی که زهرا نعمتی دور یک شانزدهم تیروکمان را در بخش ریکرو انقرادی زنان را پشت سر گذاشته و به مرحله یک هشتم راه پیدا کرده بود در اتفاقی نادر از حضور به مرحله بعدی جا ماند.

مسوولان به نعمتی گفتند هنگام صرف ناهار است و مرحله بعدی از ساعت ۱۴ آغاز می شود. نعمتی هم با همین تصور برای صرف ناهار محل تیراندازی را ترک کرده که بلافاصله میلاد وزیری با سراسیمگی به محل آمده و به نعمتی اعلام کرد رقبا در حال رقابت هستند. سپس نعمتی را به محل برگزاری مسابقه آوردند اما کار از کار گذشته بود و نبود نعمتی به منزله انصراف او محسوب شد و او در کمال شایستگی از صعود به مرحله بعد بازماند و همه را شوکه کرد.

نعمتی بعد از این اتفاق گریه کرد و حالا شرایط روحی خوبی ندارد. مسئولان ایرانی حاضر تا بالاترین سطح در تلاش برای ایجاد شانس مسابقه مجدد برای نعمتی هستند که البته بعید به نظر می‌رسد اتفاقی رخ دهد.

البته این برای اولین بار نیست که در کاروان ورزشی ایران از این اتفاقات رخ می دهد. بارها در دوره های گذشته ورزشکاران ما به دلیل عدم اطلاع و آگاهی کافی مسولان تیم ورزشکاران حذف شده اند.

همه ی این ها به خاطر انتخاب افرادی برای اداره فدراسیون است که هیچ شناختی از این ورزش ندارند. این اتفاق در حالی رخ داده که در سایت بازیها ساعت مسابقات کاملا مشخص است و زمان مسابقه یک هشتم نهایی از ساعت ۱۱:۵۰ به بعد درج شده است نه ۱۴.

captcha
تازه ها
بیشتر