فوتبال ایران / شناسه خبر: 82750 / تاریخ انتشار : 1397/6/1 04:27
|
انتقالی که هر روز پیچیده‌تر می‌شود

تازه‌ترین مقصد سامان قدوس: آمیان فرانسه

یک پیشنهاد فرانسوی دیگر برای سامان قدوس رسیده. این ادعای نشریه سوئدی آفتون بلادت است که در گزارشی نوشته آمیان سامان قدوس را می‌خواهد.

ایران ورزشی آنلاین / نشریه سوئدی آفتون بلادت گزارشی نوشته درباره اینکه باشگاه اوسترسوند با باشگاه فرانسوی آمیان برای انتقال سامان قدوس، ستاره ملی پوش ایرانی، بر سر مبلغ 5.7 میلیون یورو به توافق رسید.

 بازی های خوب قدوس در رقابت های فصل گذشته لیگ سوئد و لیگ اروپا، باعث شد تا باشگاه های زیادی برای خرید او اقدام کنند. در چند روز گذشته اخبار مختلفی در مورد انتقال او به باشگاه اوئسکای اسپانیا و رن فرانسه منتشر شد اما اکنون آفتون بلادت از توافق اوسترسوند با آمیان خبر داد.

این نشریه همچنین ادعا کرد که این باشگاه فرانسوی برای این انتقال، 5.7 میلیون یورو به اوسترسوند پرداخت خواهد کرد و به این ترتیب، قدوس به سومین فروش گران‌قیمت لیگ سوئد تبدیل می شود. پیش از این، تنها الکساندر ایزاک و زلاتان ابراهیموویچ با مبالغ بیشتر، از این لیگ به لیگ های دیگر رفتند.

همچنین براساس بندی که در قرارداد قدوس گنجانده خواهد شد، باشگاه اوسترسوند می تواند او را بار دیگر به خدمت بگیرد. آنطور که آفتون بلادت ادعا کرده، قدوس امروز راهی فرانسه خواهد شد تا بعد از حضور در تست پزشکی آمیان، با این قرارداد امضا کند.  

در صورتی که ادعای آفتون بلادت درست باشد، این اتفاق می تواند ماجرای جدایی قدوس از اوسترسوند را پیچیده تر کند. در ابتدا عکس هایی از او در کنار مدیران اوئسکا منتشر شد تا رسانه ها خبر از انتقال او به این باشگاه اسپانیایی بدهند. اما سپس مدیران اوسترسوند اعلام کردند که با رن فرانسه برای این انتقال به توافق رسیدند؛ خبری که واکنش مسئولان اوئسکا و تهدید آنها به شکایت به فیفا را به همراه داشت. اکنون وارد شدن یک باشگاه دیگر به ماجرای انتقال قدوس، می تواند این گره را پیچیده تر کند.

قدوس در سال 2018، در 15 بازی برای اوسترسوند، 9 گل به ثمر رساند و تیمش در رتبه چهارم لیگ سوئد قرار دارد. او در آخرین دیدار تیمش در فهرست قرار نداشت و این شایعات در مورد خروج او را جدی تر کرده است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر