فوتبال ایران / شناسه خبر: 82727 / تاریخ انتشار : 1397/5/31 17:25
|
تذکرها فایده‌ای نداشت

استوری دردسرساز برای بازیکن اخراجی تیم امید + واکنش استیلی

ما با یک اشتباه بازیکن را اخراج نمی‌کنیم. چندین بار این اتفاق افتاده بود و این شاید چهارمین و یا پنجمین بار بود. نمی‌توانستیم گذشت کنیم.

ایران ورزشی آنلاین / اخراج محمدامین اسدی، بازیکن تیم امید ایران از بازی‌های آسیایی، تصمیمی بود که کرانچار و استیلی گرفتند. تذکرها به اسدی انگار فایده‌ای نداشت و تصمیم نهایی اخراج بود، اخراجی بدون بازگشت و بدون پذیرفتن پادرمیانی‌ها.

اسدی که بازیکن تیم پرسپولیس است، بعد از انتشار یک استوری عجیب و غریب در ساعات بامداد اندونزی باعث تعجب علاقمندان به فوتبال شد و کار را برای خود سخت کرد. اسدی در این استوری که به سرعت در صفحات مجازی بازنشر داشت از کلماتی استفاده کرده بود که به هیچ وجه مناسب شان یک بازیکن ملی پوش که پیراهن تیم امید ایران را برتن دارد نیست‌.

اخراج اسدی از اردوی تیم امید در شرایطی اتفاق می‌افتد که حمید استیلی و زلاتکو کرانچار پیش از این به این بازیکن جوان تذکری درباره رفتارش داده بودند. وقتی با حمید استیلی در اندونزی صحبت می کردیم با وجود اعلام ناراحتی از اتفاق پیش آمده اعلام کرد که امیدوار است این حرکت تنبیهی اسدی را به خود بیاورد و این بازیکن با استعداد در مسیر ترقی و پیشرفت قرار بگیرد. شنیده می‌شود باشگاه پرسپولیس نیز در پی تصمیم زلاتکو کرانچار و حمید استیلی به صورت جداگانه این بازیکن را به کمیته انضباطی احضار و درباره او تصمیم گیری خواهد کرد.

استیلی، مدیر تیم امید درباره اخراج اسدی از تیم ملی امید به دلیل مسائل انضباطی، گفت: مسائل انضباطی در اولویت کار ماست. خیلی مهم است که مسائل فنی کنار مسائل اخلاقی باشد. اینکه یک تیم نتیجه خوب بگیرد نظم و انضباط مهم است. اصلا ما با یک اشتباه یک بازیکن را اخراج نمی‌کنیم. چندین بار این اتفاق افتاده بود و این شاید چهارمین و یا پنجمین بار بود. نمی‌توانستیم گذشت کنیم. این موضوع را با کرانچار و سجادی سرپرست کاروان نیز مطرح کردیم و هر تصمیمی گرفتیم مورد قبول واقع شد. اسدی با اولین پرواز برمی‌گردد.

بلیت بازگشت اسدی را از تهران گرفته‌اند. او هم‌اکنون در مسیر جاکارتاست. گویا ساعت ۱۱ به سمت مالزی پرواز می‌کند و یک نماینده از کمیته ملی المپیک در فرودگاه مالزی همراه اوست تا فردا ساعت ١١ صبح به تهران برگردد.
captcha
تازه ها
بیشتر