فوتبال ایران / شناسه خبر: 82723 / تاریخ انتشار : 1397/5/31 15:56
|

علی کریمی، متقاضی جدید مالکیت سپیدرود / خوش‌حساب و محبوب

علی کریمی به واسطه محبوبیت بین تماشاگران سپیدرود و به این دلیل که او را می‌توان فردی قابل اعتماد در یک معامله دانست، شاید در مذاکره برای خرید مالکیت سپیدرود برنده باشد.

ایران ورزشی آنلاین / باشگاه سپیدرود دچار بحران شدید مالکیت است. جدل‌های مالکیتی این باشگاه به دلیل اشتباهات اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال گیلان پدید آمده، با قراردادهایی که اشکالات حقوقی دارد و مالکان را بلاتکلیف گذاشته است. نه تن‌زاده و نه نوین، دو مالک اخیر سپیدرود نمی‌دانند طبق قراردادهای خود چکاره‌اند و مالکیت هر دو مالک اخیر سپیدرود روی هواست. اختیار تصمیم‌گیری درباره باشگاه خصوصی سپیدرود به دست اداره کل ورزش و جوانان افتاده و معلوم نیست یک باشگاه خصوصی چطور به هیچ‌کس تعلق ندارد اما متعلق به اداره کل ورزش و جوانان و نایب رئیس هیات فوتبال گیلان است.

اما حالا یک مالک جدید هم شاید پیدا شود. علی کریمی برای خرید امتیاز باشگاه سپیدرود انگار وارد مذاکره شده و شاید با همراهی یک سرمایه‌گذار خیلی زود مذاکرات جدی‌تری را آغاز کند. البته در این بلبشوی مالکیت بعید است کسی که بخواهد یک سرمایه‌گذاری انجام بدهد، وارد معامله‌های عجیب و غریب سپیدرود شود. شاید یکی از شرط‌های علی کریمی نیز شفاف شدن ماجرای مالکیت این تیم است.

captcha
تازه ها
بیشتر