یادداشت / شناسه خبر: 82706 / تاریخ انتشار : 1397/5/30 21:50
|
برای مدال‌آور تالو و آرزوهایش

زهرا، دختری که کودکی نکرد + ویدیو

آزاده پیراکوه / زندگی چیزی بیشتر از آرزو داشتن نیست. یک دختر امروز جذاب‌ترین لمحه زندگی‌اش را تجربه کرده. یک لحظه اما باشکوه، آن دم که آرزویش را مال خودش کرده و مدال به گردن آویخته.

ایران ورزشی آنلاین / آزاده پیراکوه / در روزهایی که خیلی از هم سن و سال‌هایش مشغول بازی‌های کودکانه بودند، مسیرش را کج کرد و راه دیگری رفت. ۸ ساله بود که لباس زیبای تالو را به تن کرد و برق این رشته چشمانش را گرفت. ماندگار شد و دو سال بعد اولین رقابت بین‌المللی را تجربه کرد. از آن روز ۹ سال می گذرد، ۹ سالی که همه‌اش به تمرین‌های سخت گذشته برای ساختن رویاها. شاید همین سختی‌ها از او در این سن و سال بانویی ساخته که حالا همه به او افتخار می‌کنند. رییس فدراسیون حرف جالبی درباره زهرا می زند. می‌گوید: «خیلی خوشحالم برای زهرا. چون او در این سال‌ها بچگی نکرده. وقتی هم سن و سال‌هایش مشغول بازی بودند، او تن به تمرین‌های سخت داده.»

همین سختی‌ها زهرا را تبدیل کرده به دختری که در ۱۹ سالگی حرف‌هایی می‌زند که خیلی با سن و سالش سازگاری ندارد. از تحمل سختی‌ها برای رسیدن به یک روز بزرگ‌تر می‌گوید. شاید روزی مثل امروز. شاید هم روزی دیگر. مدال نقره جوانان جهان، طلای جهان و مدال‌های دیگر. راهی تا امروز که یک مدال تاریخی را به گردن انداخت. زهرا خیلی از آرزوها را برای ورزش زنان ایران دست‌یافتنی کرده و به این زودی‌ها قصد نشستن ندارد. رویاهایش پایان ندارند.

پیش از سفر به جاکارتا، در روزهای سخت اردو، در روزهایی که زهرا و سروین حیدری برای رویاها نقشه می‌کشیدند، با آن‌ها حرف زدم و چه خوشحال‌کننده است که زهرا مدالی را حالا به گردنش آویخته که آرزویش را داشت.

📽 ویدیو را تماشا کنید: ⬇️

 

 

 

captcha
نظرات شما | 3 نظر
اهل تالو
1397/5/30 - 23:01
نمی دونید چقدر سخته ،آفرین به این دختر.
rateup 1
 ratedown 0
پدرام
1397/5/30 - 22:55
حالا به محسن بنگر دو میلیارد پول بدین 😂😂
rateup 1
 ratedown 0
الهام
1397/5/30 - 22:50
کیف کردم از این دختر
rateup 1
 ratedown 0
تازه ها
بیشتر