فوتبال ایران / شناسه خبر: 82555 / تاریخ انتشار : 1397/5/29 16:52
|
اتفاقات معمولی در اندونزی؛قطع سرود ایران و چمن رنگ شده

بازیکنان امید از ترس مصاحبه نکردند

بازیکنان تیم امید که نمی خواستند درباره این باخت مصلحتی توضیح دهند در میکسزون ورزشگاه به خبرنگاران گفتند ممنوع المصاحبه شده اند.

ایران ورزشی آنلاین /برخلاف دو دیدار قبلی تیم امید ایران مقابل عربستان و کره شمالی که در مرحله گروهی بازی‌های آسیایی برگزار شد، در این مسابقه تعداد هواداران میانمار بیشتر بود.البته به نظر می رسید مردم منطقه بیشتر طرفدرا بدمینتون هستند اما این بار ورزشگاه شلوغ تر شده بود.البته  برخی از تماشاگران اندونزیایی بودند که با پرچم قرمز در ورزشگاه حاضر شده و تیم میانمار را تشویق می‌کردند. برخی از همراهان تیم امید هم از جمله ماساژورها در نقش هوادار روی صندلی های جایگاه نشسته و بازیکنان تیم ایران را تشویق می‌کردند.

در این بازی باز هم مایی از میزبانی ضعیف اندونزیایی ها مشهود بود و با وجود اینکه 2 ساعت قبل از بازی 5 بار مراسم پخش سرود ملی ایران و میانمار تمرین شد اما در حین اجرای مراسم پخش سرود قطع شد.

از آنجایی که ظاهرا کادرئ فنی امید هیچ اعتمادی ب ه سایت های خبری  و اعلام نتایج بازی همزنان نداشتند سهراب بختیاری‌زاده را به جابابکا فرستادند تا او به صورت آنلاین با نیمکت تیمش در تماس باشد و نتیجه آن بازی را به صورت آنلاین در اختیار تیم امید قرار دهد.

از سویی کرانچار برای اینکه در دیدارهای بعدی دچار مشکل نشود، مهدی خانی، علیرضا آرتا و محمد آقاجانپور سه بازیکن اصلی اش را که یک کارته هستند، نیمکت نشین کرده تا مبادا بازی بعدی تیم ملی را از دست بدهند.از میان بازیکنان یک کارته فقط سلطانی‌مهر در ترکیب ثابت حضور داشت.

کیفیت زمین چمن پاتریوت هم به هیچ عنوان مطلوب نبود و عجیب اینجا بود که برخی از نقاط زمین را با رنگ سبز همرنگ چمن شده تا تصاویر تلویزیونی جلوه زشتی نداشته باشد. همچنین در فاصله یک ساعت‌و‌نیم پیش از شروع مسابقه به مدت 10دقیقه زمین مورد آبیاری قرار گرفت.

در پایاین بازی هم از بازیکنان تیم امید از ترس اینکه درباره باخت عمدی حرف های عجیب و غرب نزنند گفتند حق مصاحبه ندارند و به نوعی ممنوع المصاحبه شدند.

 

3-300

captcha
پربازدید ترین ها
بیشتر
تازه ها
بیشتر