فوتبال ایران / شناسه خبر: 82524 / تاریخ انتشار : 1397/5/29 16:50
|

دعوای دو بازیکن ایران در تیم ملی هندبال / افشین صادقی: با کسی دعوا نکردم!

بازی هندبال ایران همه چیز داشت غیر از پیروزی برای تیم ملی ایران.

ایران ورزشی آنلاین /روز خوب صادقی بود،  روز بد تیم ملی هندبال. هندبالیست ها نتواستند مقابل بحرین پیروز شوند. شروع بدی داشتند و همین باعث شد خیلی عصبی کار را دنبال کنند. هنوز داور سوت پایان بازی  در نیمه اول را به صدا در نیاورده بود که بین دو بازیکن درگیری لفظی شکل گرفت و آنها با دعوا وارد رختکن شدند. افشین صادقی و علیرضا موسوی همان دو بازیکنی بودند که یکدفعه از کوره در رفتند و راهروی رختکن را با دعوا طی کردند. از آنجایی که تیم ملی هندبال پیروز میدان نبود این اختلافات به بیرون  هم کشید.

«فکر کرده که لیگ اروپا بازی می کند چه خبر است؟ اصلا بازی بلد نیست.» بازیکنان عصبی سعی کردند با گفتن این جملات خودشان را خالی کنند این در حالی است که افشین صادقی در فضای میکسد زون این اختلاف را تکذیب کرد و منکر همه اتفاق هایی شد که خیلی ها دیدند:« هیچ چیز خاصی نیست. من با کسی دعوا نکردم و هیچ کسی هم با هم اختلافی ندارد.» صادقی که در این بازی خیلی خوب ظاهر شد و هشت گل زد در مورد شرایط بازی با بحرین اینطور گفت:« ما برای این بازی آماده بودیم و به نظر خوب کار را هم شروع کردیم اما در ادامه اتفاقاتی افتاد که جریان بازی عوض شد و نتوانستیم بازی را ببریم.» این بازیکن که از شرایط قضاوت این بازی به شدت ناراحت و گله مند است، ادامه داد:« داوری در نتیجه این بازی خیلی دخیل بود، به نظرم داور اصلا خوب قضاوت نکرد و در باخت ما بی اثیر نبود.»

صادقی درباره امیدواری تیم هندبال به صعود نیز گفت:« ما به بازی هنگ کنگ و کره فکر می کنیم و البته تمام تلاش خود را برای بازی با کره انجام می دهیم.» این بازیکن گفت:« به صعود فکر می کنیم و امیدواری بازی بعدی حتما برنده شده تا بتوانیم در نیمه نهایی حضور داشته باشیم.» کار سرمربی تیم ملی هندبال سخت است. بازیکنان ای تیم نشان دادند که یکدل نیستند و همین اختلاف درون تیمی باعث شد تا نتوانند به نتیجه برسند. هرچند که یکسری اتفاقات در هندبال طبیعی است، اما ادامه این ماجرا برای این تیم می تواند در بازی با هنک گنگ هم دردسر ساز شود.

4/2

captcha
تازه ها
بیشتر