ورزش جهان / شناسه خبر: 82455 / تاریخ انتشار : 1397/5/28 19:32
|

غرش سیتی، هتریک آگرو

آگرو برای نهمین بار در لیگ برتر هتریک کرد و از این نظر تنها آلن شیرر با یازده هتریک رکورد بهتری از مهاجم آرژانتینی دارد.

ایران ورزشی آنلاین / منچسترسیتی در هفته دوم لیگ برتر موفق شد هادرزفیلد را 6 بر یک شکست دهد و به صدر جدول صعود کند.

سیتی بازی را توفانی شروع کرد و پس از موقعیت‌هایی که از دست داد در دقیقه 25 توسط آگرو به گل رسید. او ستاره مدافع عنوان قهرمانی در این بازی بود و در ادامه دو گل دیگر زد تا هتریک کند. آگرو برای نهمین بار در لیگ برتر هتریک کرد و از این نظر تنها آلن شیرر با یازده هتریک رکورد بهتری از مهاجم آرژانتینی دارد. داوید سیلوا در بازگشت به ترکیب سیتی و گابریل ژسوس دو گل دیگر زدند و کنگلو، بازیکن میهمان در دقیقه 84 هم به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

سیتی در هفته‌های آینده برنامه آسانی در پیش دارد و تا هفته هشتم با هیچکدام از مدعیان قهرمانی بازی ندارد، یعنی این تیم می‌تواند پیش از بازی ماه اکتبر در آنفیلد 21 امتیاز جمع کند.

لئون عثمان، هافبک سابق اورتون و کارشناس فعلی بی بی سی درباره تغییر تاکتیک پپ برای بازی مقابل تیم‌های دفاعی که در این بازی نتیجه داد گفت: «پپ چند تغییر در تیمش انجام داده بود و لروی سانه، رحیم استرلینگ و کای واکر از ترکیب بیرون بودند. او تمام بازیکنان سرعتی‌اش را به زمین فرستاده بود. بازیکنانی سریع که می‌توانند در فضاهای کوچک به خوبی بازی کنند.»

1

 

captcha
تازه ها
بیشتر