ورزش جهان / شناسه خبر: 82357 / تاریخ انتشار : 1397/5/28 14:52
|

برنامه لوپتگی برای وینیسیوس

وینیسیوس اگرچه زیاد در پایتخت اسپانیا نبوده اما مربی رئال را معلم خود می‌داند و به او اعتماد کامل دارد.

ایران ورزشی آنلاین / خوسه لوییس کالدرون / رئال مادرید مبارزه سختی در پیش دارد و آن جایگزین کردن گل‌هایی است که کریستیانو رونالدو می‌زد. خولن لوپتگی برای وینیسیوس جونیور برنامه دارد. این جوان برزیلی بعد از درخشش با فلامنگو نظر فلورنتینو پرس را جلب کرد و رییس رئال باور داشت او می‌تواند به سطح بازی نیمار برسد. با این وجود، او در باخت 4 بر 2 مقابل اتلتیکومادرید در سوپرجام اروپا مورد استفاده قرار نگرفت. لوپتگی امیدوار است به تدریج او را به تیم اول باشگاه بیاورد با وجود آنکه در پیش‌فصل مرتبا بازی کرده. او نمی‌خواهد فشار زیادی به این بازیکن بااستعداد بیاورد بخصوص با تجربه‌ای که باشگاه در به کارگیری زودهنگام از استعدادها دارد.

انطباق با فوتبال اروپا برای بیشتر بازیکنان آمریکای جنوبی سخت است همانطور که روبینیو در رئال مادرید برایش این اتفاق افتاد. سوپرجام بازی سخت و پرفشاری بود و مربی سابق پورتو نمی‌خواست بازیکن جوان خود را درگیر جو منفی بازی علیه تیمش کند با آنکه قهرمان اروپا برای رسیدن به گل تساوی در وقت‌های اضافه بعد از گل سائول نیگس انگیزه زیادی داشت.
وینیسیوس اگرچه زیاد در پایتخت اسپانیا نبوده اما مربی رئال را معلم خود می‌داند و به او اعتماد کامل دارد. از امشب که سفر رئال در لالیگا آغاز می‌شود، این مربی که تجربه خیلی خوبی از کار با جوانان دارد، به وینیسیوس اتکای بیشتری خواهد داشت.

مارکا

 

captcha
تازه ها
بیشتر