ورزش جهان / شناسه خبر: 82243 / تاریخ انتشار : 1397/5/27 15:43
|
20:30

تفاوت رونالدو و زلاتان از زبان آلگری

سری A: کیه‌وو - یوونتوس

ایران ورزشی آنلاین / امشب رونالدو اولین بازی رسمی‌اش با پیراهن یوونتوس را مقابل کیه‌وو برگزار می‌کند. یووه که در هفته اول میهمان است، امید دارد با ستاره پرتغالی بتواند برای هفتمین فصل متوالی قهرمان ایتالیا شود.

آلگری که هدایت ستارگانی مثل رونالدوینیو و زلاتان را در میلان و یووه به عهده داشته، درباره تفاوت رونالدو با این بازیکنان گفت: «اگر بخواهم آنها را مقایسه کنم باید بگویم که رونالدو پنج بار توپ طلا برده. من در ده روز گذشته مربی او بودم و در همین زمان چیزهای فوق‌العاده‌ای دیدم.»

سرمربی یوونتوس اضافه کرد: «چنین بازیکنانی با دیگران متفاوتند. رونالدو بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان است، هیچکس بیشتر از او و مسی برنده توپ طلا نشده، ولی حضور او در یووه تضمینی برای موفقیت ما نیست. اگر می‌خواهیم بازی‌ها را ببریم و جام بگیریم، باید بدویم، تلاش کنیم و به حریفان احترام بگذاریم. یووه پیش از رونالدو هم تیم پرمهره‌ای داشت و او یک ارزش افزوده برای تیم ماست.»

رونالدو در سال گذشته بیشتر در پست شماره 9 بازی کرد و یووه در این پست دیبالا و مانژوکیچ را هم دارد، ولی آلگری معتقد است که این مهاجمان می‌توانند کنار هم بازی کنند.

آلگری گفت: «باید ببینم در دو سه بازی بعدی چی اتفاقی می‌افتد. ما می‌توانیم با تاکتیک‌های متفاوتی بازی کنیم. رونالدو می‌تواند با دیبالا و مانژوکیچ بازی کند، موقعیت او به مهاجمان کناری‌اش و همینطور هافبک تیم بستگی دارد. باید بازی به بازی پیش برویم، من می‌توانم از تاکتیک‌های مختلفی استفاده کنم. من تنها باید تلاش کنم که از بازیکنان در موقعیت طبیعی خودشان استفاده کنم.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر