ورزش ایران / شناسه خبر: 82216 / تاریخ انتشار : 1397/5/27 13:13
|

رضا یزدانی و کمیل قاسمی به روسیه اعزام می‌شند / بازگشت پلنگ جویبار

رضا یزدانی باری حضور در مسابقات کرکین روسیه دعوت شده است. او این فرصت را پیدا کرده تا با حضور در این رقابت شانس خود را برای رسیدن به مسابقات جهانی امتحان کند.

ایران ورزشی آنلاین / اسامی نهایی تیم منتخب کشتی آزاد ایران برای حضور در رقابت های جام دیمیتری کرکین روسیه اعلام شد.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روزهای 15 تا 17 شهریورماه در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود و تیم منتخب کشتی آزاد کشورمان با دعوت رسمی فدراسیون روسیه به این رقابت ها اعزام می‌شود.

این تیم در حالی راهی این مسابقات می‌شود که فدراسیون کشتی روسیه اعلام کرده تمامی هزینه‌های این سفر را پرداخت می‌کند.

در ترکیب تیم اعزامی به این رقابت‌ها در وزن57 کیلوگرم پوریا ترکمان، در وزن61 کیلوگرم مجید داستان، در وزن65 کیلوگرم محمد رمضان پور، در وزن65 کیلوگرم پیمان بیابانی، در وزن70 کیلوگرم فرزاد عموزاد خلیلی، در وزن86 کیلوگرم احمد بذری، در وزن92 کیلوگرم رضا بیات، در وزن97 کیلوگرم رضا یزدانی و مسعود خواجه صالحانی و در وزن125 کیلوگرم کمیل قاسمی حضور دارند.

حضور رضا یزدانی در ترکیب تیم اعزامی از نکات جالب توجه است. نام یزدانی در ترکیب قبلی که برای این مسابقات اعلام شده قرار نداشت و اعلام شده بود که او به مسابقات بین المللی در بلاروس اعزام می‌شود.

هنوز رضا یزدانی اظهار نظر رسمی نکرده که آیا برای حضور در مسابقات جهانی به این تورنمنت اعزام می‌شود یا نه؟ یزدانی اگر به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شد این شانس را داشت که به پر افتخارترین کشتی گیر تاریخ تبدیل شود. او سه طلای این بازی‌ها را دارد و این شانس را داشت که چهارمین طلای خود را به دست بیاورد اما او به جاکارتا نرفت تا این بار شانس حضور در مسابقات جهانی را داشته باشد.

علاوه بر رضا یزدانی ، نام یک کشتی گیر بزرگ دیگر در تیم اعزامی به روسیه قرار دارد. کمیل قاسمی که مدتی است از تیم ملی فاصله گرفته حالا برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی یک شانس مهم را پیدا کرده است. البته درخشش احتمالی پرویز هادی در جاکارتا پرونده کشتی گیران فوق سنگین را کمی پیچیده می کند و باید دید خادم چه تصمیم را در این باره می گیرد. 

 

5/500

captcha
تازه ها
بیشتر