ورزش ایران / شناسه خبر: 81939 / تاریخ انتشار : 1397/5/24 14:34
|

حساب ویژه سرمربی کره ای کمانداران روی شانس

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان کشورمان معتقد است، اگرکمانداران در جاکارتا از چاشنی شانس برخوردار باشند می توان به مدال آوری در بازی های آسیایی امیدوار بود.

ایران ورزشی آنلاین / سرمربی کره‌ای تیم ملی تیروکمان کشورمان با ابراز رضایت از وضعیت آمادگی کمانداران اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی، معتقد است اگر اتفاق خاصی در جاکارتا رخ ندهد می‌شود با استفاده از چاشنی شانس به دنبال کسب مدال در بخش ریکرو بود.

پارک میوک وون با ابراز رضایت نسبت به عملکرد کمانداران نسبت به جام جهانی آنتالیا و چین تایپه، می گوید:«امیدوار به کسب مدال در بخش ریکرو هستیم. من مطمئنم که در بازی‌های آسیایی جاکارتا نتایج بسیار خوب است. البته اگر اتفاق خاصی دراین دوره ازرقابتها رخ ندهد.»

میوک وون ادامه می‌دهد:«هدف‌گذاری ما کسب سهمیه تیمی در بخش ریکرو برای نخستین‌بار در  المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و امیدوار هستیم که با توجه به هدفگذاری‌ که طی چند سال اخیر انجام شده بتوانیم در مسابقات  قهرمانی جهان و هلند و یا قهرمانی آسیا در هند که سال آینده برگزارمی‌شود، برای نخستین‌بار سهمیه تیمی را در بخش ریکرو کسب کنیم. قرارداد من پنج ساله است که در حال‌ حاضر دو سال و نیم از آن باقی‌ مانده است . ولی چون هدفم المپیک 2020 است، همچنان تمایل دارم با تیم‌ ‌ملی تا پایان قراردادم همکاری کنم.»

4/180

captcha
تازه ها
بیشتر