ورزش ایران / شناسه خبر: 81937 / تاریخ انتشار : 1397/5/24 14:24
|

زهرا نعمتی: مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی کار راحتی نیست

زهرا نعمتی هرچند برای کسب بهترین نتیجه در بازی‌های آسیایی تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشته‌ اما معتقد است کار سختی را در جاکارتا برای مدال آوری پیش رو دارد.

ایران ورزشی آنلاین / زهرا نعمتی بانوی کماندار کشورمان هرچند برای کسب بهترین نتیجه در بازی‌های آسیایی تمرین‌های سختی را پشت سر گذاشته‌ اما معتقد است کار سختی را در جاکارتا برای مدال آوری پیش رو دارد. زهرا نعمتی درارزیابی از وضعیت خود برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا می گوید:«به لحاظ بدنی و شرایط روانی در آمادگی خوبی به سر می‌برم و تلاشم بر این است که بتوانم در برابر رقبای آسیایی خود که از نظر فیزیکی شرایط بهتری نسبت به من دارند عملکرد موفقی داشته باشم. به هر صورت ناامید نیستم و سعی می کنم بهترین عملکرد را در بازی‌های آسیایی داشته باشم.»

نعمتی با بیان اینکه برای کسب مدال هرگز کم فروشی نمی کند، تاکید دارد:« اگر به هر دلیلی در ریکرو نتوانم به مدال برسم، می خواهم مردم از حالا  بدانند که مدال‌آوری در ریکرو آن هم در قاره آسیا که جایگاه بزرگان این رشته است، اصلا کار راحتی نیست.»

تنها نماینده ریکرو ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا می گوید:« کار ریکرو از نظر مدال‌آوری نسبت به کامپوند قطعا خیلی سخت‌تر است. زیرا حریفان آسیایی ما در حد جهانی هستند و بدون شک همه برای کسب مدال در این بازی‌ها حضور پیدا می کنند. به خصوص اینکه در میکس ریکرو چون سهمیه المپیک 2020 توکیو بین تیم‌های اول و دوم توزیع می‌شود، تیم‌ها با آمادگی خوبی در این بازی‌ها حضور پیدا می‌کنند و هدفشان بر این است تا سهمیه میکس ریکرو را به خود اختصاص دهند.» 

4/250

captcha
تازه ها
بیشتر