فوتبال ایران / شناسه خبر: 81830 / تاریخ انتشار : 1397/5/23 10:28
|
حضور یک نیمه‌ای شکاری در زمین

فریم به فریم با سردار مقابل زنیت+عکس

کادر پزشکی روبین کازان به هر زحمتی بود سردار آزمون را به بازی حساس با زنیت رساند اما مهاجم ایرانی مثل بازی های جام جهاین در ورزشگاه زیبای کازان آره نا ناکام بود.

ایران ورزشی آنلاین / دوشنبه شب در هفته سوم لیگ برتر روسیه تیم روبین‌کازان در مصاف خانگی مقابل زنیت سن پترزبورگ یک بر صفر شکست خورد. الکساندر اروخین در دقیقه 76 زننده گل 3 امتیازی زنیت سن پترزبورگ بود. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی 90 دقیقه در ترکیب روبین‌کازان بازی کرد. رضا شکاری، دیگر بازیکن ایرانی نیز از دقیقه 46 به جای الکساندر بوخارروف، مهاجم 32 ساله روبین‌کازان وارد میدان شد. در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه تیم زنیت سن پترزبورگ با 9 امتیاز صدرنشین است و روبین‌کازان 4 امتیازی در رده هشتم قرار دارد.

کادر پزشکی روبین کازان به هر زحمتی بود سردار آزمون را به بازی حساس با زنیت رساند اما مهاجم ایرانی مثل بازی های جام جهاین در ورزشگاه زیبای کازان آره نا ناکام بود. بعد از این مسابقه خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه در ارزیابی عملکرد فنی سردار آزمون و رضا شکاری در ترکیب روبین‌کازان برابر زنیت سن پترزبورگ با مشارکت کاربرانش نمره فنی متوسط 6 را در نظر گرفت.

3-165

 
 
 
 

 

captcha
تازه ها
بیشتر