ورزش جهان / شناسه خبر: 81783 / تاریخ انتشار : 1397/5/22 17:10
|

ایران ورزشی آنلاین / لوئیز انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا می‌گوید قصد ندارد جرارد پیکه، مدافع بارسلونا را از تصمیمش برای ماتادورها منصرف کند. سرمربی سابق بارسلونا که برای تماشای بازی سوپرجام اسپانیا میان شاگردان سابقش و سویا به مراکش سفر کرده بود، درباره تصمیم پیکه به شبکه TVE اسپانیا گفت: «وضعیت دقیقاً همان چیزی است که خود پیکه درباره آن توضیح داد. تصمیم او غیرقابل تغییر است. ما به او زمان دادیم که درباره تصمیمش فکر کند اما زمانی با او صحبت کردیم که تصمیمش را گرفته بود و نظرش قطعی شده بود. چاره دیگری نداریم جز اینکه این تصمیم او را بپذیریم و ارزش کارهایی که او برای تیم ملی انجام داده را بدانیم.»

زمانی انریکه به‌عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا گفت که لیستی شامل 70 بازیکن مدنظرش است. او حالا می‌گوید که تعداد نفرات آن فهرست حتی بیشتر هم شده است. انریکه ادامه داد: «انتخاب نفرات تیم ملی مشکل من است. من الان 70 بازیکن ندارم بلکه 72 بازیکن دارم! من دوست دارم اینقدر گزینه داشته باشم تا بتوانم از میان آنها انتخاب کنم. من این مشکل را دوست دارم. با این حال فعلاً باید صبر کنیم و وضعیت این بازیکنان را ببینیم. سورپرایز در فهرست من؟ بله، مطمئن باشید سورپرایزهایی خواهد بود.»

نخستین بازی انریکه به‌عنوان سرمربی تیم ملی اسپانیا، در ویمبلی خواهد بود. او در این باره هم گفت: «من بسیار هیجان زده و با انگیزه‌ام. ما قرار است به یکی از مهدهای فوتبال برویم و مقابل حریفی که جام جهانی فوق‌العاده‌ای داشت بازی کنیم. مطمئنم از این بازی لذت خواهیم برد.»

 

captcha
تازه ها
بیشتر