فوتبال ایران / شناسه خبر: 81700 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 20:53
|
جاه‌طلبی من بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است

قدوس: با سخت‌گیری کیندبرخ انتقالم سخت شده

جاه‌طلبی من بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است. باید ببینیم که آیا دانیل کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترسوند) همچنان سخت‌گیر است یا نه. او انسان سخت‌گیری است و انتقالم کار آسانی نیست.

ایران ورزشی آنلاین / تیم اوسترسوند عصر امروز (یکشنبه) در بازی خانگی برابر کالمار با درخشش سامان قدوس به برتری 2 بر صفر دست یافت. قدوس که از دقیقه 75 وارد میدان شد در دقیقه 88 زننده گل نخست اوسترسوند بود و  2 دقیقه بعد گل دوم تیمش را ساخت. او بدین‌ترتیب قهرمان این بازی لقب گرفت و به تنهایی اوسترسوند را به پیروزی رساند.

سامان قدوس پس از این بازی در مصاحبه تلویزیونی با شبکه CMORE سوئد گفت: یک هفته آشفته بودم و همانند سایر بازیکنان تیم اوسترسوند تمرین طولانی‌مدت نداشتم. زمانی که رقابت هم سخت باشد تصمیم گرفتیم تا از ابتدا در زمین نباشم و از روی نیمکت شروع کنم.

مهاجم ایرانی تیم اوسترسوند ادامه داد: این مساله خیلی امکان‌پذیر است که امروز آخرین بازی‌ام را برای تیم اوسترسوند انجام دادم. نمی‌توانم بگویم که چیزی مشخص شده است یا خیر. البته روشن است که رویای من بازی در یک لیگ خوب و بزرگ اروپایی خواهد بود.

سامان قدوس در پاسخ به این پرسش که آیا حرکت رویایی او برای بازی در لیگ اروپایی انتخاب شده، گفت: جاه‌طلبی من بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است. باید ببینیم که آیا دانیل کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترسوند) همچنان سخت‌گیر است یا نه. او انسان سخت‌گیری است و انتقالم کار آسانی نیست.

البته روشن است کیندبرخ نمی‌خواهد بازیکنی را که در 15 دقیقه 2 امتیاز را برای تیمش به دست می‌آورد از دست دهد.

captcha
تازه ها
بیشتر