فوتبال ایران / شناسه خبر: 81699 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 20:49
|
اولین نیمکت نشینی سامان در این فصل

کولاک قدوس در سه دقیقه

ستاره ایرانی استرسوند در ۱۴ هفته حضور کامل در ترکیب داشته ولی امروز برای نخستین بار در طول فصل ۲۰۱۸ نیمکت‌نشین بود که احتمالا این اقدام سرمربی او به دلیل توافقی بوده که سامان قدوس با اوئسکا داشته است.

ایران ورزشی آنلاین /تیم اوسترسوند که نتایج و عملکرد درخشانی طی هفته‌های اخیر داشته و همواره در بین تیم‌های بالای جدول لیگ آلسونسکان سوئد بوده، از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه یامت‌کرافت آرنا پذیرای کالمار رده هشتمی بود که سامان قدوس برای نخستین بار در این فصل در ترکیب استرشوند قرار نگرفته و روی نیمکت حضور داشت.

یاران قدوس که در ۹ هفته گذشته لیگ آلسونسکان نمایش بسیار خوبی با کسب دو تساوی و هفت پیروزی داشتند، امروز در آستانه ناکامی برای کسب چهارمین برد متوالی بودند ولی ستاره ایرانی استرشوند با ورودش به زمین ورق بازی را برگرداند و منجر به پیروزی تیمش شد.

سامان قدوس در دقیقه ۷۵ به‌عنوان دومین تعویضی اوسترسوند جایگزین سیمون کرون شد و توانست در دقیقه ۸۸ روی ارسال پای چپ پاتریک کپوزو، دیگر بازیکن تازه وارد این تیم با ضربه بغل پای زمینی دروازه کالمار را باز کند و استرشوند را در آستانه پیروزی قرار بدهد.

در حالی که بازی با برتری اوسترسوند رو به پایان بود، سامان قدوس با فرار سریع از سمت راست زمین در شرایط سختی روی خط عرضی زمین به توپ رسید و ارسال دقیقی به مقابل دروازه کالمار انجام داد تا کپوزو که پاس گل اول را به او داده بود، این بار با ضربه سر موفق به گلزنی شود.

یاران قدوس در پایان موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر کالمار را شکست دهند تا علاوه بر حفظ روند ۱۰ هفته شکست ناپذیری در لیگ آلسونسکان سوئد، به چهارمین برد متوالی دست یابند تا ۳۳ امتیازی شوند و موقتا به رده سوم جدول صعود کنند.

سامان قدوس پیش از دو پاس گل دیگر داده بود و با گلی هم که امروز برابر کالمار به ثمر رساند، تعداد گل‌های خود را به عدد ۹ افزایش داد و در رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ آلسونسکان قرار گرفت.

ستاره ایرانی استرسوند در ۱۴ هفته حضور کامل در ترکیب تیمش داشته ولی امروز برای نخستین بار در طول فصل ۲۰۱۸ نیمکت‌نشین بود که احتمالا این اقدام سرمربی او به دلیل توافقی بوده که سامان قدوس با باشگاه اوئسکا اسپانیا انجام داده است.

 

captcha
تازه ها
بیشتر