ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81689 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 19:24
|
رکورد جذاب ستاره مصری

شروع دوباره صلاح

لیورپول با گلزنی صلاح در آنفیلد و با نتیجه 4 بر صفر مقابل وستهام پیروز شد.

ایران ورزشی آنلاین / محمد صلاح در همان هفته اول لیگ برتر انگلیس آتشبازی را شروع کرد و نشان داد که برای کسب دوباره کفش طلا دورخیز کرده.  ستاره مصری لیورپول فصل قبل و در اولین سال حضور خود در لیگ برتر عملکرد درخشانی داشته و موفق شد با به ثمر رساندن 31 گل، عنوان آقای گلی لیگ برتر از بعد از مدت ها از هری کین گرفته و با اقتدار نصیب خویش کند. بعد از مصدومیت در فینال لیگ قهرمانان و سپری کردن یک جام جهانی ناموفق، حالا محمد صلاح دوباره فصل را بسیار خوب آغاز کرد و در دقیقه 19 اولین دیدار لیورپول موفق شد دروازه وستهام را باز کند.

روی ارسال عرضی رابرتسون، صلاح در دهان دروازه کار دشواری برای گلزنی نداشت و با یک بغل پای ساده برابر دروازه خالی، اولین گل فصل را به ثمر رساند تا هواداران لیورپول را به تکرار درخشش فصل قبل امیدوار سازد. این ستاره مصری فصل گذشته هم اولین گل فصل تیمش را به ثمر رسانده بود و از این حیث رکورد جالب و منحصر به فردی از خود در این باشگاه برجا گذاشت.

در نهایت لیورپول با گلزنی صلاح در آنفیلد و با نتیجه 4 بر صفر مقابل وستهام پیروز شد. در این بازی محمد صلاح 19، مانه در دقایق 45 و 53 و استوریج 88 برای لیورپول گلزنی کردند. شاگردان کلوپ با این برد پرگل فصل را قدرتمندانه استارت زدند.

12

captcha
تازه ها
بیشتر