فوتبال ایران / شناسه خبر: 81657 / تاریخ انتشار : 1397/5/21 17:25
|
دست شفر در فاز تهاجمی باز است

ترافیک در خط حمله استقلال/ 9 بازیکن برای 3 پست

استقلال برای سه پشت خط حمله، 9 بازیکن در اختیار دارد. بازیکنانی که هر یک به تنهایی می توانند نتیجه را تغییر بدهند. البته گزینه های نخست شفر، مرتضی تبریزی، وریا غفوری و روح الله باقری هستند.

ایران ورزشی آنلاین /استقلال برای سه پست خط حمله خود 9 بازیکن در اختیار دارد. ترکیب اولیه شفر برای خط حمله را مرتضی تبریزی، وریا غفوری و روح‌الله باقری تشکیل خواهند داد اما سرمربی استقلال سه بازیکن دیگر را برای این پست در اختیار دارد. خسرو حیدری، همام طارق و الحاجی گرو سه گزینه دیگری هستند که استقلال برای جانشینی آنها روی نیمکت دارد و البته نباید فراموش کرد الهیار صیادمنش، سجاد آقایی و مهدی قائدی نیز در این منطقه از زمین حضور دارند و به زودی نیز محسن کریمی و داریوش شجاعیان به این ترافیک اضافه می‌شوند و احتمالا مرتضی آقاخان نیز در نیم‌فصل دوم آبی‌پوش خواهد شد.

استقلال با فراموشی دو بازی اول و هفته‎های سخت و البته حضور ستاره هایی که هر یک می‌توانند نتیجه یک بازی را تغییر بدهند، حالا مدعی جدی فتح لیگ برتر است. شاگردان شفر تقریبا در تمامی پست‌ها حداقل دو بازیکن درجه یک در اختیار دارند و می‌توانند با توجه به این وضعیت، در طول فصل با کیفیت بالایی مقابل حریفان قرار بگیرند. تیم شفر البته در این مسیر به حمایت‌های باشگاه نیاز دارد و مدیران استقلال باید با پرداخت به موقع دستمزدها، تیم را از حاشیه دور نگه دارند. درست مثل چند هفته اخیر که تاثیرش را دیده اند. بازی‌های جذاب ، کسب 5 امتیاز از دو بازی و روند رو به رشدی که استقلال آغاز کرده است.     

 

10-یک      

captcha
تازه ها
بیشتر