ورزش جهان / شناسه خبر: 81577 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 19:09
|
توافق کلی حاصل شد

دالیچ با کرواسی ادامه می دهد

سرمربی کرواسی ترجیح داد کماکان به ماجراجویی اش با کرواسی ادامه دهد.

ایران ورزشی آنلاین / کرواسی پدیده غیرمنتظره جام جهانی بود. تیمی که با مشتی ستاره بزرگ و یک مربی تاکتیسین توانست تا فینال پیشروی کند و تنها اسیر خروس های آماده شود و دستش از جام کوتاه بماند. موفقیت رشک برانگیز کروات ها در جام جهانی سبب شد تا سیل پیشنهادات به سمت زلاتکو دالیچ مربی موفق کرواسی روانه شود. مصر، کره جنوبی، ایران و ازبکستان چهار کشوری بودند از همه برای استخدام دالیچ مصمم تر بودند به ویژه اینکه دالیچ مدتهای نسبتا طولانید ر آسیا و خاورمیانه کار کرده و با شرایط این کشورها آشنایی کامل داشت با این وجود سرمربی کرواسی ترجیح داد کماکان به ماجراجویی اش با کرواسی ادامه دهد. پس از یک مذاکره طولانی، طرفین به توافق کلی رسیدند و حالا تنها جرزئیات باقی مانده که روی کاغذ بیاید.

داور شوکر رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی پس از مذاکره با زلاتکو دالیچ گفت: خیلی خوب است که لحظه‌های خوب جام جهانی 2018 روسیه با دالیچ را به خاطر داشته باشیم. کسب مدال نقره این رقابت‌ها اثبات‌کننده کار فوق‌العاده تمامی کسانی بود که تلاش کردند.

وی افزود: خوشحالم که مذاکره باز و خوبی با دالیچ داشتم. این مساله می‌تواند آینده بهتری برای تیم ملی فوتبال کرواسی با کسب موفقیت‌های جدید رقم بزند.

زلاتکو دالیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی نیز در این رابطه اظهار داشت: مهم این بود به صورت شفاف درباره تمامی موضوع‌ها با رئیس (داور شوکر) صحبت کنیم. از رئیس فدراسیون فوتبال کرواسی به خاطر درک این مسائل قدردانی می‌کنم. معتقدم که تمامی مشکل‌ها حل شدند و منتظر رقابت‌های چالش‌برانگیز جدید هستیم.

قرار است جزئیات مذاکره شوکر و دالیچ در نشست آینده کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کرواسی مورد بررسی قرار بگیرد و تصمیم نهایی برای ادامه همکاری با او اتخاذ شود.

12

captcha
تازه ها
بیشتر