ورزش جهان / شناسه خبر: 81573 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 18:59
|
تشویق هواداران یووه در فصل گذشته دلیل اصلی انتخابم بود

رونالدو: از کودکی طرفدار یووه بودم!

کریستیانو رونالدو تاکید می کند بازی برای یوونتوس رویای کودکی اش بوده است.

ایران ورزشی آنلاین / پس از 9 سال باورنکردنی در رئال مادرید، کسب تمام جام ها و ثبت انواع و اقسام رکوردها، یوونتوس حالا خانه رونالدو است و بسیاری منتظر شروع رقابت های سری A و مشاهده بازی های فوق ستاره پرتغالی هستند. کریس در مورد انتقالش به یووه گفت: «بسیار خوشحالم. بازی برای یوونتوس رویای کودکی من بود و حالا اینجا هستم. همه چیز زیبا و عالی به نظر می رسد و آماده ام تا همه جام ها را با یوونتوس ببرم.»
اولین بازی او با پیراهن یوونتوس در زمین کیه وو خواهد بود. رونالدو تاکید می کند از حضور در یووه تا چه اندازه راضی و خوشحال است: «باید از تیفوسی های یووه تشکر ویژه ای داشته باشم. از من به طرز فوق العاده ای استقبال کردند. یوونتوس یکی از مهمترین باشگاه های دنیا و مهمترین باشگاه فوتبال ایتالیاست. به همین دلیل خوشحالم که در این تیم حضور دارم. انتخاب یووه برای من انتخاب آسانی بود. در تورین همه چیز باورنکردنی است.»
فصل گذشته و در بازی یووه و رئال مادرید در ورزشگاه تورین، پس از گل قیچی برای رئال هواداران یوونتوس به شکل غیرمنتظره ای رونالدو را تشویق کردند و کریس حالا اعتراف می کند که آن تشویق نقش کلیدی در انتخاب یوونتوس به عنوان باشگاه آینده اش داشته: «اینکه آن تشویق ها در انتقالم به یووه تاثیر مستقیم داشت، درست نیست. البته که موثر بود چون فهمیدم که اینجا رونالدو را خیلی دوست دارند ولی دلیل اصلی پیوستنم به یووه نبود. پیش از این سابقه نداشت در ورزشگاه حریف و پس از گلزنی تشویق شوم. حس من پس از آن اتفاق فوق العاده بود.»

12

captcha
تازه ها
بیشتر