ورزش بین‌الملل / شناسه خبر: 81472 / تاریخ انتشار : 1397/5/20 01:39
|

برد میلیمتری منچستریونایتد در بازی افتتاحیه لیگ برتر

پوگبا از روی نقطه پنالتی زننده اولین گل فصل جدید لیگ برتر بود.

ایران ورزشی آنلاین / بازی افتتاحیه فصل جدید لیگ برتر انگلیس با پیروزی میلیمتری منچستریونایتد مقابل لستر به پایان رسید. این برد 2 بر یک مورینیو که تعداد زیادی از بازیکنان اصلی‌اش تازه به تمرینات برگشته‌اند و هنوز کاملا در شرایط بازی نیستند را قطعا خوشحال می‌کند. لستر در اولدترافود نمایش خوبی داشت و شایسته یک امتیاز بود.

منچستر ملی‌پوشان انگلیسی، بلژیکی و فرانسوی پرشماری دارد که تازه به تمرینات برگشته‌اند، با این حال مورینیو که ماتیچ را به دلیل مصدومیت ندارد، مجبور شد پوگبا را در ترکیب اصلی قرار دهد. هافبک فرانسوی که بازوبند کاپیتانی را به دست بسته بود، در دقیقه سوم موفق شد اولین گل این فصل را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه اشمایکل کند.

لستر بعد از این گل بازی را در اختیار گرفت و قبل از پایان نیمه اول یک موقعیت خیلی خوب داشت، ولی شوت مدیسون را ده‌خئا با واکنشی عالی دفع کرد.

در نیمه دوم هر دو مربی تعویض‌هایی داشتند، ولی هیچکدام نتوانست تغییری در نتیجه بازی بوجود آورد تا اینکه منچستر روی یک ضدحمله به گل رسید. لوک شاو در دقیقه 83 روی پاس ماتا توانست از مدافع لستر عبور کند و خیال مورینیو را راحت کند.

جیمی واردی که در نیمه دوم به زمین رفته بود، در دقایق تلف شده زهرش را ریخت و روی یک ریباند دروازه منچستر را باز کرد. سه دقیقه پایانی بازی با هیجان بیشتری دنبال شد، ولی حملات لستر نتیجه نداد تا بازی با برد میزبان به پایان برسد.  

آمار خوب مورینیو

مورینیو در 18 فصلی که سرمربی بوده، هیچکدام از بازی‌های شروع فصل را نباخته و یازده برد و هفت تساوی دارد. او در ده فصلی که در لیگ برتر بوده، نه بار توانسته اولین بازی فصل را ببرد.

 

captcha
تازه ها
بیشتر