فوتبال ایران / شناسه خبر: 81470 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 23:01
|
نیمکت نشینی ناصحی فنی است

گل محمدی: در باد این بردها نمی خوابیم

هنوز کار بزرگی انجام نداده‌ایم و مسیری طولانی در پیش داریم. معتقدم خوابیدن در باد این دو برد متوالی برای تیمم سم است.

ایران ورزشی آنلاین /دومین برد متوالی برای پدیده و این بار مقابل نفت آبادان در مشهد. این بهترین بهانه است تا یحیی گل محمدی با چهره ای خوشحال پا به کنفرانس مطبوعاتی بگذارد و این صحبتها را به زبان بیاورد: «ابتدا باید از هواداران تشکر کنم. آنها سنگ تمام گذاشتند. برد متعلق به بازیکنان و هواداران پدیده بود. هنوز سه هفته از لیگ گذشته و تا پایان راه بازی‌های زیادی مانده، حفظ این روند سخت است. هنوز کار بزرگی انجام نداده‌ایم و مسیری طولانی در پیش داریم. معتقدم خوابیدن در باد این دو برد متوالی برای تیمم سم است. هر بازی دشواری های خاص خود را دارد و در لیگ هیچ بازی آسانی وجود ندارد. راه سختی داریم و امیدوارم که بتوانیم در ادامه بهتر هم بشویم. مسئولان باشگاه هم در تلاش هستند تا به بهترین شکل ممکن مشکلات را حل کنند.»

سرمربی پدیده در مورد داوری هم صحبت کرد. او از قضاوت کوپال ناظمی راضی است: «در خصوص صحنه مشکوک به پنالتی باید به داور احترام بگذاریم. به اعتقاد من ناظمی خوب قضاوت کرد و به او خسته‌ نباشید می‌گویم‌.»

گل محمدی در رابطه با نیمکت‌نشینی ناصحی گفت: «نیمکت‌نشینی ناصحی فنی بود. هیچ مشکلی در تیم و در خصوص مسائل اخلاقی نداریم و تیم بسیار همدلی در اختیارمان است.»

captcha
تازه ها
بیشتر