فوتبال ایران / شناسه خبر: 81466 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 22:25
|

ایران ورزشی آنلاین / جمعه 19/05/96، هفته سوم هیجدهمین دوره لیگ برتر جام خلیج فارس، ورزشگاه نقش جهان، ساعت 2030، تماشاگر:19 هزار نفر

سپاهان صفر

پیکان صفر

داور: علی صفایی، کمکها: فرهاد مروجی ، محمدهاشمی نسب

اخطار: مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، مهرداد محمدی (سپاهان) و علی حمودی، (پیکان)

بازیکن برتر: وحید شیخ ویسی(پیکان)

سپاهان: پیام نیازمند، سیاوش یزدانی،  عزت پورقاز،  محمد ایران‌پوریان،  سعید آقایی،  مهدی کیانی، محمد کریمی(84 میلاد سرلک)، سجاد شهباززاده، مهرداد محمدی(78 ولادیمیرکومان)، ساسان انصاری (80 حسین پاپی)، استنلی کی روش

سرمربی امیر قلعه نویی

پیکان: وحید شیخ ویسی، سجاد مشکل پور، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی ، امیرحسین کریمی (60 ماهان رحمانی)، سعید واسعی (67 سامان نریمان جهان)، مگنو باتیستا، فراز امامعلی، مهدی شیری، محمد قاضی(90 عیسی آل کثیر)

سرمربی: مجید جلالی

دیدار دو تیم سپاهان و پیکان در حالی شروع شد که سپاهانی ها با هدایت امیر قلعه نویی، تغییری نسبت به بازی قبلی نداشتند و امیدوار بودند با یک برد خانگی بتوانند به صدر جدول رقابت های لیگ برتر دست پیدا کنند. از طرف دیگر مجید جلالی و شاگردانش هم نیم نگاهی به صدر جدول داشتند و البته می دانستند که در اصفهان بازی سختی خواهند داشت، بااین وجود نتایج چند بازی گذشته پیکان مقابل سپاهان، شاگردان آقا معلم را امیدوارتر و باانگیزه تر می کرد.

بازی با سوت علی صفایی داور این دیدار در ساعت 20:30 در ورزشگاه نقش جهان اصفهان در هوای خنک شبانگاهی شروع و ده دقیقه ابتدایی این دیدار به ارزیابی تیم ها از همدیگر سپری شد. اولین موقعیت جدی این دیدار در دقیقه 11 برای سپاهان مهیا شد جایی که پاس خوب کیانی پشت مدافعان پیکان به ساسان انصاری رسید و او در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم مهمان قرار گرفت اما ضربه او را شیخ ویسی به خوبی دفع کرد. بعداز این موقعیت باز هم شاهد بازی متعادلی بودیم تا اینکه بعداز چند دقیقه، باز هم میزبان حملاتی را روی دروازه پیکان تدارک دید که در بیشتر این حملات سجاد شهبازاده ، کی روش استنلی  و مهدی کیانی حضور داشتند، اما نمایش خوب شیخ ویسی مانع کامیابی آنها شد تا بازی در نیمه اول بدون گل و با برتری نسبی سپاهانی ها به پایان برسد.

نیمه دوم بازی هم با حملات سپاهان ادامه پیدا کرد و شاگردان امیر قلعه نویی تلاش کردند با نفوذ به محوطه جریمه پیکان بتوانند دروازه شیخ ویسی را باز کنند. سپاهانی ها شانس خود را در شوت به دروازه هم چند بار امتحان کردند، اما مدافع پیکان و بازی دفاعی شاگردان جلالی آنها را ناکام گذاشتند. در حالی که دقایق پایانی بازی را سپری می کردیم مهاجمان پیکان کمی خود را به دروازه سپاهان نزدیک کردند تا شانس خود را برای باز کردن دروازه میزبان در دقایق پایانی امتحان کنند، اما تلاش پیکانی ها هم ثمری نداشت تا هر دو تیم در باز کردن دروازه ها ناکام بمانند. با این نتیجه هر دو تیم 5 امتیازی شدند تا پرسپولیس همچنان صدرنشین باقی بماند.

 

captcha
تازه ها
بیشتر