فوتبال ایران / شناسه خبر: 81463 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 22:23
|
نفت آبادان در حسرت پیروزی

پدیده یک- نفت آبادان صفر/ برد در یحیی تایم

گل امین قاسمی نژاد سومین گل فصل پدیده بود و جالب اینکه هر سه گل در وقت های تلف شده بازی در نیمه دوم به ثمر رسیده است.

ایران ورزشی آنلاین /جمعه 97/5/19 ، هفته سوم از هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه امام رضا، ساعت:20 ، تماشاگر: 5 هزار نفر

پدیده یک

گل: امین قاسمی نژاد( 3+90 )

نفت آبادان صفر

داور: کوپال ناظمی

کمک ها: حمید سبحانی و محمدرسول دورقی

اخطار: عبدالله حسینی( پدیده )

بهنام برزای و لوییس سوارز( نفت آبادان )

بازیکن برتر: اکبر صادقی( پدیده )

پدیده

محمد ناصری( 5/5 )، علی نعمتی( 5 )، عبدالله حسینی( 5/5 )، مرتضی منصوری( 5 )، امیر منصوریان( 4 )، مسعود ریگی( 4/5 )، اکبر صادقی( 6 )، سعید صادقی( 4/5 )، محمدرضا خلعتبری( 5 ) (72 محمد قاسمی نژاد )، حسین مهربان( 4/5 ) ( 65 یونس شاکری )، امین قاسمی نژاد( 5/5 ) ( 4+90 رضا صدری )
سرمربی: یحیی گل محمدی

نفت آبادان

شهاب گردان( 3/5 )، وفا هخامنش( 5 )، عقیل کعبی( 3 )، حسین ساکی( 3/5 )، سیروان قربانی( 2/5 )، مصطفی احمدی( 3 )، احمد عبدالله زاده( 3/5 )، اکبر ایمانی( 3 )، میلاد جهانی( 4/5 ) ( 88 جعفر سلمانی )، لوییز سوارز( 3/5 ) ( 3+90 طالب ریکانی )، بهنام برزای( 4 )

سرمربی: پائولو سرجیو

در پنج بازی اخیر دو تیم، پدیده سه بازی را برده و نفت آبادان تنها در یکی به پیروزی رسیده بود. پدیده که قصد داشت از امتیاز میزبانی استفاده کند در دقیقه 11 می توانست به گل برتری برسد اما اشتباه اکبر ایمانی و شهاب گردان را وفا هخامنش جبران کرد تا خلعتبری موفق به ثبت نخستین گل بازی نشود. در دقیقه 29 باز هم پدیده می توانست به گل برسد اما ارسال خلعتبری و ضربه سر عبدالله حسینی با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 38 و برخلاف جریان بازی، نفت آبادان به گل رسید اما داور آن را مردود اعلام کرد. ارسال میلاد جهانی را وفا هخامنش به تور دروازه پدیده رساند اما این گل از نظر داور صحیح نبود. آخرین موقعیت نیمه اول هم ضربه زیبای اکبر صادقی بود که با واکنش تماشایی شهاب گردان مهار شد تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند.  

نفت آبادان در نیمه دوم حرکات بیشتری روی دروازه میزبان انجام داد. نمونه اش ضربه بهنام برزای که در دقیقه 78 به سمت دروازه پدیده شلیک شد اما سودی نداشت. در نهایت اما این امین قاسمی نژاد بود که موفق شد با فرصت طلبی خود در دقیقه 3+90  تک گل سه امتیازی پدیده را با پاس یونس شاکری به ثمر برساند. گلی که باعث شد یحیی گل محمدی در مشهد نفس راحتی بکشد. این سومین گل فصل برای پدیده بود و جالب اینکه هر سه گل در وقت های تلف شده بازی در نیمه دوم به ثمر رسیده است.

captcha
تازه ها
بیشتر