فوتبال ایران / شناسه خبر: 81452 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 20:37
|

ایران ورزشی آنلاین / گزارش لحظه به لحظه بازی استقلال - تراکتورسازی را در ایران ورزشی آنلاین بخوانید.

مهمترین اتفاق پیش از بازی حضور شجاعی و دژاگه در ترکیب تراکتورسازی و تبریزی در ترکیب استقلال بود. هر سه بازیکن این هفته قرارداد بستند و انتظار می‌رود از بازیکنان مهم لیگ هجدهم باشند.

دقیقه 5: استقلال شروع بهتری داشته و با همکاری تبریزی و زکی‌پور از سمت چپ توپ خوبی روی دروازه میهمان ارسال شد که نتیجه نداشت.

گل اول استقلال!

دقیقه 13: استقلال با اشتباه عبدالله‌زاده، مدافع تراکتور به گل رسید. سانتر روح‌الله باقری برای تبریزی را این مدافع قطع کرد و توپ دور از دستان فروزان وارد دروازه شد.

دقیقه 17: اولین حمله تراکتور. شوت خوب دانیال اسماعیلی‌فر با مهار رحمتی به تیر افقی استقلال ساییده شد و به کرنر رفت.

گل دوم استقلال!

دقیقه 27: با تعلل مدافعان تراکتورسازی در دفع توپ، اسماعیلی در محوطه جریمه به توپ رسید و با پاس پشت پا توپ را به تبریزی سپرد تا از زاویه بسته دروازه فروزان را باز کند. اولین گل مهاجم جدید استقلال.

دقیقه 35: دژاگه و شجاعی کنار هم در مرکز زمین تراکتورسازی بازی می‌کنند، ولی ناآمادگی و ناهماهنگی آنها با سایر بازیکنان اجازه نداده که در برابر خط میانی استقلال حرفی برای گفتن داشته باشند. میزبان با وجود دو گل زده همچنان کنترل بازی را در اختیار دارد.

دقیقه 40: استقلال روی ضدحمله می‌توانست گل سوم را بزند. وریا تعلل زیادی برای زدن ضربه آخر داشت و وقتی پس از برخورد با مدافع میهمان به زمین افتاد، باقری نتوانست کار را تمام کند. غفوری در این صحنه اعتقاد به پنالتی داشت.

دقیقه 3+45: استقلال می‌توانست قبل از پایان نیمه اول به گل سوم برسد، ولی فروزان ضربه سر باقری را در آستانه دروازه دفع کرد. سهرابیان در تیر دوم آماده بود تا توپ را وارد دروازه کند.

استقلال در مسابقه‌ای که کاملا برتر بود تراکتورسازی را سه بر صفر شکست داد و به اولین برد فصل رسید. استقلال با این برد 5 امتیازی شد و با فاصله‌اش با پرسپولیس را به دو امتیاز رساند.

نیمه دوم

دقیقه 47: اسماعیلی پس از فراری خوب توپ را برای تبریزی سانتر کرد، ولی فروزان ضربه سر او را گرفت و اجازه نداد استقلال برای سومین بار به گل برسد.

گل سوم استقلال!

دقیقه 50 : فرشید اسماعیلی در عرض حرکت کرد و با شوت دیدنی بیرون پا از لبه محوطه جریمه دروازه تراکتور را باز کرد.

دقیقه 54: الحاجی گرو، خرید جدید استقلال با تصمیم شفر به زمین رفت. او جانشین وریا غفوری شد که ظاهرا مصدومیت جزئی داشت.

دقیقه 56: شجاعی که نمایش ضعیفی داشت از زمین تعویض شد. او به خاطر تکروی و لو دادن توپ مقصر اصلی روی گل سوم استقلال بود.

دقیقه 80: نوی‌مایر، هافبک آلمانی استقلال جانشین فرشید اسماعیلی شد تا او هم بازی در لیگ برتر را برای اولین بار تجربه کند.

دقیقه 88: تبریزی فرصت خوبی برای زدن گل دومش در این بازی داشت، ولی مدافع تراکتور در لحظه آخر توپ او را دفع کرد.

دقیقه 91: پاس تبریزی به گرو نرسید، وگرنه مهاجم نیجریه‌ای می‌توانست با فروزان تک به تک شود.

دقیقه 92: سوگیتا، هافبک ژاپنی تراکتور شوت محکمی به سمت دروازه زد که رحمتی با جایگیری خوب آن را گرفت.

captcha
تازه ها
بیشتر