فوتبال ایران / شناسه خبر: 81450 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 20:29
|
سه بازی، دو گل، یک پاس گل

محسن یوسفی، تمام نشدنی

ایران ورزشی آنلاین / اکبر منتشلو / محسن یوسفی را باید از بازیکنانی دانست که تمام نشدنی هستند. او که یکی از آبی پوشان پایتخت به شمار می‌رفت، با وجود جدایی از این تیم، همچنان در ترکیب تیم های دیگر لیگ برتر می درخشد.

یوسفی بعداز جدایی از استقلال راهی سایپا شد اما مصدومیت او را از ترکیب این تیم دور کرد و نتوانست با سایپایی ها روزهای خوبی را سپری کند. نفت تهران مقصد بعدی این بازیکن بود، اما دور از بازیها، باعث شد در این تیم هم درخششی نداشته باشد. او بعداز حضور در ملوان بندرانزلی و بازی برای این تیم کم کم شرایط بهتری پیدا کرد  و 7 گل برای این تیم به ثمر رساند و البته بازیهای درخشانی هم در این تیم داشت.

کار عالی یوسفی در پدیده دیده شد، او با حضور در مشهد در ترکیب نماینده این شهر در لیگ برتر حضور یافت و ناجی این تیم بود. یوسفی 12 گل برای مشهدی ها به ثمر رساند و سال پرگلی را پشت سرگذاشت. بعداز جدایی از پدیده حالا او در ترکیب گسترش فولاد به میدان می رود. انگار وضعیت اودر این تیم بهتر از سالهای گذشته است.

یوسفی در سه بازی برای گسترش فولاد به میدان رفت و در کسب سه امتیاز مستقیم دخالت داشته است. او در اولین بازی تیمش یک گل در دقیقه 12 به ثمر رساند که حداقل امتیاز را برای گسترش در پی داشت. این بازی در بازی هفته دوم هم حضور داشت و با پاس گل او باز هم گسترش یک امتیاز کسب کرد. امروز در بازی سوم گسترش او باز هم یک امتیاز برای تیمش گرفت. محسن در دقیقه 45 برای تیمش در رویاروی با سپیدرود گلزنی کرد تا باز هم این تیم تبریزی یک امتیاز را کسب کند. یوسفی بعداز جدایی از استقلال و رها شدن از بند مصدومیت هر روز بهتر شده و انگار این بازیکن تمام شدنی نیست.

 

captcha
تازه ها
بیشتر