ورزش جهان / شناسه خبر: 81443 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 19:33
|
بارسلونا منتظر مروارید سیاه

پوگبا در اولدترافورد می ماند

بارسلونا به شدت به دنبال جذب ستاره فرانسوی است اما مروارید سیاه می خواهد در شیاطین سرخ بماند

ایران ورزشی آنلاین / پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستر یونایتد به مسئولان باشگاه انگلیسی اعلام کرد که در فصل آینده در این تیم می ماند. ظاهرا ستاره تیم ملی فرانسه تصمیم نهایی خود را درباره آینده اش گرفته و به مسئولان باشگاه منچستر یونایتد خبر داده که او در فصل آینده در تیم می ماند. بارسلونا به شدت به دنبال جذب ستاره فرانسوی است اما مروارید سیاه می خواهد در شیاطین سرخ بماند و فوتبالش را در انگلیس پیگیری کند.

رسانه‌ها در روزهای اخیر گزارش کردند مقدمات انتقال پوگبا به بارسلونا فراهم شده است. به خصوص مطبوعات انگلیس مدعی بودند پوگبا تصمیم نهایی را گرفته که بعد از 2 سال یونایتد را ترک کند. طبق این اخبار او در بارسلونا هفته‌ای 384 هزار یورو دستمزد خواهد گرفت و حق انتقالش نیز بالغ بر 100 میلیون یورو خواهد بود. روز گذشته پنجره خریدهای تابستانی در انگلیس بسته شد اما تا 20 روز دیگر این امکان هست که تیم ‌های انگلیسی بازیکنان مازاد را به تیم‌های باشگاهی دیگر کشورها واگذار کنند و از همین رو هنوز جدایی پوگبا منتفی نشده. پوگبا با مورینیو، سرمربی من‌یونایتد مشکلاتی را داشت اما دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه به او توصیه کرده تا با آقای خاص کنار بیاید و در منچستر کارش را ادامه دهد.

در همین راستا ژوزه مورینیو به شایعات واکنش نشان داد و اعلام کرد پوگبا از حضور در منچستریونایتد راضی است. مورینیو تصور نمی‌کند پل پوگبا، شیاطین سرخ را تنها گذاشته و به تیمی دیگر ملحق شود. آقای خاص در این باره عنوان کرد: پوگبا از حضور در منچستر بسیار خرسند و راضی است. باعث خوشحالی است که با او در اولدترافورد همکاری می‌کنم. هافبک 25 ساله فرانسوی از دوشنبه گذشته در جلسه‌های تمرینی بعد از قهرمانی تیم کشورش در رقابت‌های جام جهانی روسیه حاضر شد.

12

 

captcha
تازه ها
بیشتر