فوتبال ایران / شناسه خبر: 81441 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 19:23
|
اظهارات متفاوت درباره سرنوشت مدافع ایرانی در ترکیه

پورعلی گنجی – ترابزون؛ خیلی دور، خیلی نزدیک

با اینکه رسانه‌ها خبر از قطعی شدن حضور مدافع 26 ساله در تیم منطقه دریای سیاه دادند اما هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته و همه چیز در حد حرف است.

ایران ورزشی آنلاین / مرتضی پورعلی گنجی مدافع میانی تیم ملی ایران اکنون در استانبول است تا تیم آینده خود را انتخاب کند. او در آستانه حضور در ترابزون اسپور ترکیه و بازی در کنار امیری و حسینی همبازی‌های خود در تیم ملی قرار دارد. در همین راستا رسانه‌های مکتوب و سایت‌های رسمی ترکیه خبر حضور مدافع میانی ایرانی را به شکل‌های مختلف پوشش دادند. با اینکه رسانه‌ها خبر از قطعی شدن حضور مدافع 26 ساله در تیم منطقه دریای سیاه دادند اما هنوز هیچ توافقی صورت نگرفته و همه چیز در حد حرف است. رونامه فوتوماچ با انتشار این خبر اعلام کرده که ترابوزن با جذب مدافع ایرانی فاصله چندانی ندارد. رئیس باشگاه ترابزون اسپور ترکیه اعلام کرد تا دیشب به مدافع تیم ملی ایران فرصت داده تا تصمیم نهایی خود را بگیرد. هاکیسالی اوغلو رئیس باشگاه ترابزون اسپور در این رابطه در مصاحبه با سایت «فاناتیک» ترکیه گفت: ما با پورعلی گنجی جلسه ای را داشتیم و او از ما زمان خواست. ما اکنون منتظر پاسخ نهایی او هستیم.

این درحالیست که هایرتین مدیر تیم فوتبال باشگاه ترابزون‌اسپور ترکیه پیش از جلسه نهایی عقد قراداد با مرتضی پورعلی‌گنجی گفت: خیلی‌ها به استانبول آمدند اما توافقی حاصل نشد. هایرتین درباره آخرین شرایط عقد قرارداد احتمالی با مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی فصل گذشته باشگاه السد قطر گفت: ما در استانبول یک گفت‌وگوی فوتبال داریم. ما شرایط خودمان را داریم و با آنها (مرتضی پورعلی‌گنجی و مدیر برنامه‌اش) دیدار می‌کنیم. این یک شانس 100 درصدی برای عقد قرارداد نیست. بسیاری از بازیکنان برای مذاکره به استانبول می‌آیند. اگر برنامه‌ای برای اخلال در نظم کاری و میزان پرداختی‌ ما جهت عقد قرارداد وجود داشته باشد، چیزی به نام این کار را شاهد نخواهیم بود.

12

captcha
تازه ها
بیشتر