فوتبال ایران / شناسه خبر: 81440 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 19:06
|

ماشین سازی تبریزیک – سپیدرود رشت یک / اولین دشت خداداد قبل از وداع

تیم سپیدرود رشت اولین امتیازش را درهفته سوم به دست آورد و در زمین ماشین‌سازی به تسا وی یک بر یک رسید.

ایران ورزشی آنلاین / جمعه 19/5/97 هفته سوم هجدهمین دوره لیگ برتر

ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

ساعت: 18

تماشاگر: 100 نفر

ماشین سازی: یک

گل: محسن یوسفی(45)

سپیدرود رشت: یک

گل: حسین ابراهیمی(8 پنالتی)

داور: سیدرضا مهدوی کمک‌ها: جواد مداح – امیرمحمد داودزاده

اخطار: مسیح زاهدی (ماشین سازی) مهرداد بایرامی، میلاد قربان‌زاده، رضا معقولی، کریمی، نورمحمدی (سپیدرود)

بازیکن برتر: میلاد شیخی سلیمانی

ماشین سازی تبریز: فرناندو دخسوس، محمدحسین کنعانی‌زاده، پیمان بابایی،اسماعیل فرهادی،رضا خالقی‌فر(64 فرید بهزادی کریمی)،محسن یوسفی،توحید غلامی(67 جسین ابرقویی)،سیدمحمد خرم‌الحسینی،عزیزمعبودی،سیداحمد موسوی(80 سید اجمد مهدی زاده)،مسیح زاهدی

سرمربی: فیروز کریمی

سپیدرود رشت: کوروش ملکی، میلاد شیخ‌سلیمانی، میثم تهیدست، میلاد قربان‌زاده،امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی(84 رضا نورمحمدی)،محمدرضا خرسندنیا، پویا نزهتی،حسین ابراهیمی(71 امین منوچهری)،رضا معقولی،مهرداد بایرامی(61 یعقوب کریمی)

سرمربی: خداداد عزیزی

تیم سپیدرودرشت با شرایطی خاص به تبریز رفته بود و خدادادعزیزی سرمربی آن ها هم که به دلیل محرومیت روی نیمکت نبود به نظر می رسید کار سختی مقابل ماشین سازی تبریز داشته باشد. اما تیم شهر رشت برخلاف تصور در دقیقه هشت به گل رسید. خطای مدافع میزبان روی حسین ابراهیمی یک پنالتی برای این تیم به همراه داشت که همین بازیکن آن را به گل تبدیل کرد. بعد از این گل شاگردان خداداد به طور کامل چشم به ضدحملات دوخته بودند. آنها که چند تغییر را در ترکیب تیم‌شان داشتند سرانجام در دقیقه 45 روز ضربه پای چپ و کات دار یوسفی از فاصله 30 متری دروازه شان را باز شده دیدند.

میزبان در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود. دقیقه 57 فرار در عمق مهاجم ماشین‌سازی در موقعیتی تک به تک می‌توانست گل دوم را برای میزبان به همراه داشته باشد که خروج عالی کوروش ملکی مانع آن شد. دقیقه 72 ارسال محسن یوسفی از سمت راست به عمق دفاع سپیدرود بدون دخالت مدافعان میهمان بیرون رفت. فشار حملات میزبان در دقایق پایانی باعث شده بود تا سپیدرود با نفرات زیاد در زمینش دفاع کند. در چهارمین دقیقه زمان اضافه بازی ماشین سازی یک فرصت عالی را از دست داد. در دقیقه 95 سلیمانی توپ را از روی خط دروازه میهمان بیرون کشید. در نهایت هم بازی با همان نتیجه تساوی به پایان رسید و سپیدرود اولین امتیازش را در لیگ هجدهم گرفت. اگر خداداد طبق وعده بعد از این بازی استعفا دهد، حداقل توانسته با این تیم یک امتیاز بگیرد.

3

 

 

captcha
تازه ها
بیشتر