فوتبال ایران / شناسه خبر: 81425 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 18:40
|
ستاره خرم آبادی، از منچستر سیتی به سلتیک می رود

دنیل ارزانی، کشف پپ و شاگرد راجرز

احتمالا منچسترسیتی ارزانی را در این فصل به باشگاه سلتیک قرض خواهد داد.مربیگری سلتیک بر عهده برندن راجرز است. سرمربی سابق لیورپول که با سلتیک عنوان قهرمانی در لیگ اسکاتلند را به دست آورده.

ایران ورزشی آنلاین /دنیل ارزانی، ستاره اصالتا خرم آبادی تیم ملی استرالیا، به باشگاه منچسترسیتی پیوست. این ستاره 19 ساله به انگلیس رفت و آخرین مراحل انتقالش را به سرانجام رساند. باشگاه منچسترسیتی در خبری نوشت: «او یکی از درخشان ترین استعدادهای جوانی است که در سال های اخیر در فوتبال استرالیا ظهور کرده و در فهرست تیم ملی استرالیا در جام جهانی هم حضور داشته است. او همچنین جوان ترین بازیکن این رقابت ها بود که مقابل فرانسه به میدان رفت.»

ارزانی سال 2016 به ملبورن سیتی پیوست و فصل گذشته بازی های درخشانی در لیگ استرالیا به نمایش گذاشت. همین عملکرد خوب بود که باعث شد جایزه بازیکن جوان فصل A-league را از آن خود کند و به تیم ملی زیر 23 ساله های استرالیا که هدایت آن را هری کیول برعهده دارد نیز دعوت شود.

برایان ماروود، مدیر بخش فوتبال گروه ورزشی سیتی، در مورد انتقال ارزانی گفت: «در مدتی کوتاه، دنیل به یکی از آینده دارترین بازیکنان فوتبال استرالیا تبدیل شد و استعداد فوق العاده اش برای رسیدن به موفقیت در بالاترین سطح را نشان داد. این مسیر دو سال قبل توسط آرون موی طی شد و ما خوشحال هستیم که یک ستاره دیگر از فوتبال استرالیا موفق به طی کردن آن می شود.»

احتمالا منچسترسیتی ارزانی را در این فصل به باشگاه سلتیک قرض خواهد داد تا با کسب تجربه، بتواند در فصول آینده در تیم اول این باشگاه بازی کند. مربیگری سلتیک بر عهده برندن راجرز است. سرمربی سابق لیورپول که با سلتیک عنوان قهرمانی در لیگ اسکاتلند را به دست آورده و در هفته اول از فصل جدید نیز مقابل لیوینگستون به پیروزی رسیده.

ارزانی با کسب تاجربه در سلتیک و انجام بازی های درخشان در لیگ اسکاتلند می تواند به انگلیس برگردد و در منچسترسیتی بازی کند. اتفاقی که با توجه به سن و سال پایین و توانایی های این بازیکن چندان هم دور از دسترس نخواهد بود. به خصوص که ارزانی با نظر مستقیم پپ گواردیولا جذب شده و با منچسترسیتی قرارداد بسته است.

 

330-12

 

captcha
تازه ها
بیشتر