فوتبال ایران / شناسه خبر: 81421 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 18:13
|

هشدار سیدجلال به هواداران: به جای سودجوها، شما کنار تیم باشید

وقتی هواداران کنار ما باشند، هیچکس نمی‌تواند به پرسپولیس ضربه بزند. فردا منتظر همه‌ی هواداران هستیم تا بدون حاشیه و فقط با حمایت آنها کار بزرگ فصل‌مان را دوباره پیش ببریم.

ایران ورزشی آنلاین / «ما ناموسمان را از سر راه نیاورده‌ایم که هر کسی هر چه دلش بخواهد، بگوید. من دیگر کوتاه نمی‌آیم و از حق خودم و تیمم دفاع می‌کنم. منتظرم ببینم کمیته انضباطی چه تصمیمی می‌گیرد.»

اینها را سیدجلال حسینی بعد از بازی با استقلال خوزستان گفته بود اما حرف‌هایی که حالا از زبان او می‌شنویم، نزدیک به کدهایی است که پیش از این در مورد کارشکنی‌ها در پرسپولیس داده بود: «نمی‌خواهم درباره بازی حرف بزنم که حرفی هم نمانده. فقط می‌خواهم بگویم که هیچکس خوشحال نباشد چون هیچکس نمی‌تواند به تیم ضربه بزند. ما این تیم را به سادگی شکل نداده‌ایم که برخی بخواهند به راحتی آن را به حاشیه ببرند. متاسفانه همه چیز را نمی‌توان گفت اما این همان حاشیه‌ای بود که همیشه از آن صحبت می‌کردم. کسانی که می‌خواستند به پرسپولیس ضربه بزنند، از محرومیت و مشکلات این تیم به بهترین شکل در حال سودجویی هستند.»

کاپیتان پرسپولیس با اشاره به حرف‌های قبلی‌اش به هواداران هشدار داده که فریب نخورند: «ما به یک آشتی بزرگ نیاز داریم تا پرسپولیس آسیب نبیند. اگر واقعا پرسپولیس برای ما مهم است، فردا همگی در تمرین حاضر شوند و از تیم حمایت کنند. نه من و نه هیچ بازیکن و فرد دیگری مهم نیست اما نباید به سودجوها اجازه بدهیم که به پرسپولیس ضربه بزنند. من به عنوان عضو کوچک خانواده پرسپولیس از تمامی هواداران می‌خواهم فردا با حضور در محل تمرین از تیم حمایت کنند تا فصل را به بهترین شکل کنار هم ادامه دهیم. الان فهمیده‌ایم که جز خودمان هیچکس در کنارمان نیست. همه باید کنار هم باشیم تا هیچکس نتواند آسیبی به تیم بزند. سال سختی را قرار است برایمان رقم بزنند و امیدوارم هواداران کنار ما باشند. اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد، خود هواداران باید از آن جلوگیری کنند. در کنار این تیم که با مشکلات به دنبال ادامه موفقیت است ما به حمایت همه جانبه هواداران نیاز داریم و با کمک آنها می‌توانیم کار بزرگ انجام بدهیم. وقتی هواداران کنار ما باشند، هیچکس نمی‌تواند به پرسپولیس ضربه بزند. فردا منتظر همه‌ی هواداران هستیم تا بدون حاشیه و فقط با حمایت آنها کار بزرگ فصل‌مان را دوباره پیش ببریم.»

2 - 350

captcha
تازه ها
بیشتر