فوتبال ایران / شناسه خبر: 81414 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 17:22
|
رسیدگی به اتفاقات و حواشی در اسرع وقت

بررسی ویژه پرونده اتفاقات ورزشگاه غدیر در کمیته انضباطی

رئیس کمیته انضباطی یک روز بعد از اتفاقات ورزشگاه غدیر به این حاشیه‌ها واکنش نشان داد.

ایران ورزشی آنلاین / مسابقات دو هفته ابتدایی لیگ برتر هجدهم اتفاقات حاشیه‌ای چندانی نداشت و البته گزارش‌ها هم خیلی دیر به دست کمیته انضباطی رسید اما بازی هفته سوم در اهواز آنقدر اتفاق داشت که حالا رئیس کمیته انضباطی گفته در اسرع وقت به این اتفاقات واکنش نشان خواهد داد.

اسماعیل حسن‌زاده درباره حواشی دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس گفته است: «به طور حتم پرونده ویژه‌ای با قید زمان درباره دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس در کمیته انضباطی تشکیل خواهد شد. انتشار گزارش‌های اولیه مربوط به این بازی از طریق رسانه‌ها، روایت مقدماتی نسبت به مشکلات به وجود آمده را بیان می کند و بی شک، پرونده مربوط به این بازی در اسرع وقت و با بررسی و تحلیل کلیه جزییات در کمیته انضباطی رسیدگی خواهد شد.»

او ادامه داد: «از ناظران محترم این مسابقه درخواست می‌کنم در اسرع وقت و با قید فوریت،گزارش‌ها را به کمیته انضباطی ارسال کنند تا ضمن اتخاذ تصمیم‌گیری‌های لازم، اقدام مقتضی صورت پذیرد. بر این اساس پرونده دیدار استقلال خوزستان - پرسپولیس در اولویت فعالیت‌های کمیته انضباطی در روزهای آتی قرار خواهد داشت. اگر در بررسی‌ها،به جمع‌بندی خاصی درباره حواشی این بازی برسیم، تصمیمات قاطع کمیته انضباطی اعمال می‌شود.»

حسن‌زاده تاکید کرد کمیته انضباطی همه زوایای پیدا و پنهان مربوط به مسابقات لیگ برتر را زیر نظر دارد.

 

3-220

captcha
تازه ها
بیشتر