فوتبال ایران / شناسه خبر: 81408 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 16:56
|
خبری از حضور در اروپای غربی نیست

بازگشت عزت اللهی به روستوف

اینطور که مشخص است سعید عزت اللهی با وجود از دست دادن دو هفته از لیگ روسیه تیمی در اروپای غربی پیدا نکرده و به تیم خودش روستوف برگشته است.

ایران ورزشی آنلاین /عزت‌اللهی و داگو، مهاجم کنگویی در تمرین روز پنجشنبه روستوف حضور یافتند و همراه سایر بازیکنان تمرین کردند. عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی در 2 فصل گذشته لیگ برتر روسیه از سوی تیم روستوف به صورت قرضی برای تیم‌های آنژی ماخاچکالا و آمکار بازی کرده بود. تیم روستوف در فصل جدید لیگ برتر روسیه با کسب 2 پیروزی متوالی 6 امتیازی است و رتبه دوم جدول رده‌بندی را پس از زنیت سن‌پترزبورگ در  اختیار دارد.

به نقل از سایت ایزوستیای روسیه، آرتاشس رئیس باشگاه روستوف گفت: «قصد داریم تا معدل حضور تماشاگران در بازی‌های خانگی فصل جاری لیگ برتر روسیه را به 30 هزار نفر برسانیم. البته در بازی با تیم‌های مطرح روسیه این تعداد بیشتر خواهند شد اما هدف‌گذاری باشگاه برای تمام فصل معدل 30 هزار نفر برای هر بازی است.»

 او درباره جذب بازیکنان جدید هم گفت: «مذاکراتی با برخی بازیکنان انجام می‌دهیم و در صورت حصول توافق نهایی جذب خواهند شد. در غیر این‌صورت آنها را در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی به خدمت می‌گیریم.»

 

3-165

captcha
تازه ها
بیشتر