ورزش ایران / شناسه خبر: 81397 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 16:09
|

ایران ورزشی آنلاین / لغو اردوی قایقرانان در تایلند چند روز بعد از بخشنامه وزارت مبنی بر جلوگیری از اردوهای خارجی اتفاق افتاد اما ایرج اقلیمی می‌گوید این بخشنامه علت لغو این اردو نبوده است.

سرمربی تیم کایاک آبهای آرام در ارتباط با برنامه‌ای که تغییرکرده، می‌گوید:« قرار بود ۱۶ مرداد راهی تایلند شویم تا قبل از بازی‌های آسیایی در آنجا اردو داشته باشیم اما دعوت نامه تایلند نیامد. ما حتی بلیت‌ هم گرفتیم اما تایلند جواب نداد. به هر حال یک سری اردوها و برنامه های برون مرزی برای تیم لازم بود اما این اتفاق نیفتاد.»

او ادامه می‌دهد:« این مسئله باعث شده تا تصمیم بگیریم تنها چند روز زودتر به جاکارتا برویم. البته تنها دو سه روز است چرا که خیلی زود هم برویم به درد نمی خورد و شاید قایق نداشته باشیم. از آن سو در محل مسابقات ما رقابتهای دیگری مانند دراگون بت هم برگزار می شود و شاید نتوانیم در آنجا تمرین کنیم به همین دلیل زودتر رفتن ما خیلی توفیقی  برای ما ندارد.»

سرمربی تیم کایاک آبهای آرام از ضرورت انجام تغییراتی خبر می‌دهد:« ما تغییراتی در ترکیب تیم داریم البته این تغییر داخلی است و مربوط به نفرات نیست. باید به جاکارتا برویم و با بررسی شرایط رقبا ترکیب بچه‌ها در مواد مسابقاتی را تغییر دهیم.»

 

4/600

captcha
تازه ها
بیشتر