فوتبال ایران / شناسه خبر: 81385 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 15:26
|
مدافع تیم ملی سرانجام به ترکیه رفت

پورعلی گنجی در استانبول/ امشب امضای قرارداد با ترابزون

پورعلی گنجی سرانجام با مدیران باشگاه ترابزون اسپور به توافق رسید. او اکنون در استانبول حضور دارد و شاید امشب قرارداد رسمی خود را با این باشگاه امضا کند.

ایران ورزشی آنلاین /مرتضی پورعلی گنجی که هفته هاست بحث حضورش در ترابزون اسپور شنیده می شود با این باشگاه به توافق رسیده و فقط امضای قرارداد باقی مانده. پورعلی گنجی اکنون در استانبول حضور دارد. او با مدیران باشگاه ترابزون اسپور مذاکره کرده و طرفین به توافق نهایی نیز رسیده اند.

پنجره نقل و انتقالات در انگلیس پنجشنبه شب بسته شد اما پورعلی گنجی بازیکن آزاد است و هنوز هم مشکلی برای حضور در انگلیس ندارد. او عزم خود را برای حضور در برایتون و سپس انتقال قرضی به یک باشگاه دیگر جزم کرده بود اما هیچ اتفاق امیدوارکننده ای در این مسیر رخ نداد. برایتون او را می خواست اما باشگاهی در انگلیس با انتقال قرضی او موافقت نکرد.

همین مسئله باعث شد تا پورعلی گنجی به ترکیه برود، مستقیم با ترابزون اسپور مذاکره کند و تصمیم به پوشیدن پیراهن این تیم را بگیرد. او امشب پای قرارداد با ترابزون را امضا می کند تا مثلث ایرانی ها در این تیم تکمیل شود.

ترابزون اسپور زوج خط دفاع تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 را جذب کرده و به نظر نمی رسد در فصل پیش رو مشکلی آنچنانی در دفاع احساس کند. درباره قرارداد پورعلی گنجی هم گفته می شود او با ترابزون برای دریافت مبلغی در حدود 750 هزار دلار برای هر فصل به توافق رسیده است.

captcha
تازه ها
بیشتر