فوتبال ایران / شناسه خبر: 81381 / تاریخ انتشار : 1397/5/19 13:17
|
احتمال انحلال یک باشگاه قدیمی

گل‌محمدی: بعید می‌دانم نفت در لیگ یک شرکت کند

شاید نفت تهران در لیگ یک شرکت نکند. این را رضا گل محمدی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران گفته و از انحلال احتمالی این باشگاه قدیمی خبر داده است.

ایران ورزشی آنلاین /رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران درباره آخرین وضعیت باشگاه نفت تهران در آستانه آغاز مسابقات لیگ یک می گوید:« با وجود یک سال پیگیری‌های من و نامه‌های متعددی که به هیئت واگذاری و وزارت نفت فرستادم، به دلیل اینکه اسناد و مدارک واگذاری باشگاه به خریداران واگذار نشد، تیم نفت به لیگ دسته اول سقوط کرد. همان زمان مکاتبه‌‌ای انجام دادیم و به دوستان اعلام کردیم مانند هر رشته دیگری، تکلیف تیم و اعضای نفت را هر چه سریع‌تر مشخص کنید، اما متأسفانه هیچ اقدامی از سوی مسئولان صورت نگرفت.سه نامه به وزرات ورزش، فدراسیون فوتبال و نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی نوشتم و جلسه‌ای هم در مجلس شورای اسلامی با حضور پیشکسوتان باشگاه نفت برگزار و قرار شد برای ادامه فعالیت باشگاه فکری شود. با وجود این پیگیری‌ها تا این لحظه هیچ اقدامی نشده و هیچ اطلاعی هم به من داده نشده که آیا این تیم در هفته نخست لیگ دسته اول شرکت می‌کند یا نه، اما با توجه به شرایط موجود بعید می‌دانم این اتفاق رخ دهد.»

با این وضعیت یک سهمیه استان تهران در لیگ یم از بین می رود.« متأسفانه باشگاه نفت با بی‌ملایمت‌هایی که به آن شده نابود می‌شود و با پیگیری‌های من، سازمان لیگ اعلام کرده در صورت عدم شرکت تیم نفت در مسابقات،‌ این تیم را از جدول کنار خواهد گذاشت و این یعنی نابودی این باشگاه. در این خصوص مسئول را کسانی می‌دانم که با وجود پیگیری‌هایی که ما انجام دادیم تکلیف را مشخص نکردند. متأسفانه این آقایان نه خودشان سرپرستی باشگاه را بر عهده گرفتند و نه آن را به متقضایان دیگر واگذار کردند.گزارش این اتفاقات را به محمدرضا داورزنی (معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان) هم فرستاده‌ام. از این بیشتر هم کاری از دستم بر نمی‌آمد. در تمام محافل از مسئولان خواهش کردم تصمیمی بگیرند، اما ظاهراً عدم تصمیم‌گیری مناسب در وزارت نفت باعث شد این تیم ریشه‌دار از بین برود.»

 

670-9

captcha
تازه ها
بیشتر